Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » álomban lázmérés, keltés...

álomban lázmérés, keltés kúpozni? Ha 3 foga is jön, amit du 39 fokos láz kísért, a kúp levitte, de utána 3-4 órával ismét forró, de alszik?

Figyelt kérdés

18-órakor kapta a kúpot

a tájékoztató szerint 8 óra múlva ismételhető csak.(hajnal 2-kor)


vagy szükség esetén 4-6 óra múlva más hatóanyagút kell adni.(van itthon Nurofen)


viszont nyugodtan alszik..


2015. jún. 3. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39 fokos láza fogtól nem lesz! holnap vidd el orvostól, ez sajnos más lesz. 39 fölött keltsd fel és adj neki nurofent. akár kis teába is beleteheted és úgy cumisüvegből ha félálomba az könnyebb neki. de ha nem magas, akkor 39fokig nyugodtan várhatsz, csak figyelgesd gyakran, nehogy hirtelen megugorjon
2015. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 éves
2015. jún. 3. 23:06
 3/13 A kérdező kommentje:
most becsempésztem a hóna alá a lázmérőt.
2015. jún. 3. 23:07
 4/13 A kérdező kommentje:
amúgy semmi egyéb tünete nincs. nem taknyos, nem köhög..
2015. jún. 3. 23:07
 5/13 A kérdező kommentje:

most 39,3 a láza amikor kivettem!

a Nurofen biztos hat?

2015. jún. 3. 23:10
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Nurofen, azt könnyen bele tudod csepegtetni a szájába, talán fel sem ébred. És igaz, amit az első írt: ilyen magas lázat a fogzás nem okozhat. Lehet, hogy valami vírus, még csak lappang, azért nincs egyéb tünete. Holnap feltétlenül vidd el a gyerekorvoshoz!

És igen, a Nurofen hat, viszonylag gyorsan. A.fiamnak fél óra alatt le szokta húzni az ilyen magas lázat is.

2015. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, és jobbulást a babádnak!
2015. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

beadtam a Nurofent, meg itattam vízzel is.


ma evett először epret(aprómagvasak között írják 18 hónaptól kellene) elképzelhető ételallergia? annak ilyen a tünete?

2015. jún. 3. 23:19
 9/13 anonim ***** válasza:
ez se nem fogzás se nem allergia. fogzásnál maximum hőemelkedés fordulhat elő, láz nem. az allergiának sem tünete. lehet úgy is beteg hogy te semmit nem veszel észre, az enyémnek múltkor tüszős mandulagyulladása volt, de az egyetlen tünete a láz volt. vidd orvoshoz.
2015. jún. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

és ha adom neki a Nurofent 3 napig, ahogy rajta áll, ha zután nem javul, akkor orvos

(csa nem szeretném, ha kapásból antibiotikummal lenne tömve, ráadásul délután van ma doki. hajnal 5 kor ébredt, javuló tendencia, már "csak" 38,5 volt hónaljban)

2015. jún. 4. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!