Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A vérszegénység miatt nem...

Manu19 kérdése:

A vérszegénység miatt nem hízik a lányom?

Figyelt kérdés
A lányom 16 hónapos és vérszegény kap vasat de hiába javult már az állapota nem képes hízni, most 8320 kg. Mit tegyek h jobban hízzon?
2015. jún. 16. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom anno kapott Immunotrofinát, ami egy immunerősítő, mert sokat volt beteg. Na, ettől tök jó lett az étvágya, és elkezdett hízni.

Mondjuk azt nem írtad, hogy milyen az étvágya. Mert ha jó, de nem hízik, akkor lehet ő ilyen alkat.

Sokan írják amúgy a Béres cseppet, hogy attól is nő az étvágy.

2015. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gasztron voltatok? Eszik amúgy a kislányod, vagy el se fogadja az ételeket? Az én lányom a héten lesz 16 hónapos és 9 kiló, ő szinte semmit nem fogad el, órákig tart, hogy megegyen egy fêl almát, rêmálom az etetése. Dokink annyit mond, hogy ilyen alkat (vérképe rendben van). Béres cseppet mondták nekem is, de azt 10 kiló alatt nem lehet, az meg a nagyon távoli jövő nekünk...
2015. jún. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó étvágya van meg eszik mindent de tényleg amit csak elé rakok meg ezen kivül mindig csipeget valamit.Vérszegény maltofert és folsavat kaptunk de hiába eszik nem hizik söt még fogyott is!Nem tudom mi lehet a baj
2015. jún. 16. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!