Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 éves kisfiam kézállásba...

6 éves kisfiam kézállásba lendült, és véletlenül átfordult, (számára is váratlanul), és hatalmasat esett hátra. Jó magas, óriási csattant a parkettán. Látszólag semmi baja, de látva az esést nehéz elképzelni. Ti mit tennétek, lehet baja?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez valami vicc?
2015. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most ebben mégis mi lenne a vicc????
2015. aug. 30. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Vicc hogy felnőtt létedre,nem tudod eldönteni bogy van e baja vagy sem.Vidd el orvoshoz, mégis honnan a jó francból tudnánk hogy van e valami baja? 6 évesen meg el tudja mondani hogy "anya nagyon fáj,itt meg itt"
2015. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Csakis vicc lehet,mert normális anya ilyet nem enged!
2015. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ilyet nem enged?? :D Mármint milyet, tenyerelt a földön, és rúgott kettőt a lábával? Akkor büszkén vagyok nem normális anya... Milyen gusztustalan emberek vagytok, nagyon sajnállak titeket, rossz lehet ennyire megkeseredettnek lenni.
2015. aug. 30. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha mozgáskor, hajoláskor, forduláskor nem fáj a gerince sehol, akkor nincsen semmi baj. Parkettán nagyot csattani pedig könnyű, még egy tenyérrel csapás is baromi nagy zajt okoz.
2015. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Az én fiam is 6éves. Egész nyáron a kézen/fejen állást gyakorolta. Hatalmasakat esett,de semmi baja. És megtanult kézenállni. Most kézállásban sétát gyakorolja.
2015. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kellett lepontozni, mikor ugyanazt állítottam mint az utolsó kettő. 6 évesnek meg se kottyan egy ilyen esés, másrészt minél nagyobbat csattan, annál nagyobb felületen érte, tehát nagyobb felületen oszlott el az ütés, annál kevésbé fáj. Bezzeg mikor a szekrény sarkába vágod a fejed, az nem jár hanggal, senki sem szörnyülködik, mégis más érzés.
2015. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 6.! Mit vársz azoktól akik elsőként válaszoltak... Én hasznosnak ítéltem a válaszod! ! :)
2015. aug. 31. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!