Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kutyagumiba léptem, de csak a...

Kutyagumiba léptem, de csak a lakásban vettem észre. Ugye nem lehet baja a picinek?

Figyelt kérdés

Bocs hogy ide írom, de leginkább ide tartozik. Sajnos beleléptem egy nagy kutyakakiba a házunk előtt és a zuhogó esőben a nagy rohanásban csak a lakásba belépbe vettem észre, hogy valami bűzlik. Vagyis bevittem az előszobába. Egyből feltöröltük vastag törlökendővel aztán domestossal alaposan felmostunk, én pedig a nedves fűben alaposan letöröltem a cipőm, leáztattam kicsit a pocsolyákban igaz, a barázdákból így sem tudtam teljesen kiszedni, de nagyjából látszólag tiszta.

Mit tudnék még tenni? Hiába mostunk fel, folyton az van a fejemben, hogy az előszobába behoztam és onnan bevihetem a bacikat a szobába és baja lehet a babának, ha mászás közben vagy bárhogy a szervezetébe kerül. Szerintetek túlaggódom?

Ti használnátok tovább azt a cipőt? Hülyén hangzik, de régen inkább kidobtam ilyenkor, mert zavart a tudat is, de most nem engedhetem meg magamnak és egyébként is az egyik kedvenc meg drága cipőm. Persze elsősorban a baba és a mi egészségünk aggaszt. Bocsánat hogy hosszúra sikerült.


2015. okt. 16. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ugye csak vicc ez a kérdés?
2015. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesz semmi baja. :D
2015. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Milyen bacit vinnél fel a cipőtalppal? Sokkal több baci ragad a talpára a használata során, mint egy kutyaszarral. Max nem érzed a szagát.
2015. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Kezeltesd magad, ez már beteges.
2015. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, a válaszokból is kiderül, hogy nagyon túlreagáltam, a párom is ezt mondta, szerinte is hülyeség. Elég hipochonder vagyok sajnos, amióta baba van, azóta meg főleg. Hülye kérdés volt, de aggódtam, bocsánat.
2015. okt. 16. 20:13
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem bántásból, de ha ez ilyen méreteket ölt, akkor tényleg nem hülyeség segítséget kérned.
2015. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Nékem a Monk című sorozat jutott erről eszembe, nézte valaki? :)

Mindent megtettél, ne aggódj nem lesz baja.

A cipőt ki ne dobd :D :D.

És még azt hittem tisztaságmániás vagyok... :D

2015. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Azonnal hívd az ÁNTSZ-t, és a katasztrófavédelmet a tűzoltósággal együtt, mert ez komoly dolog!!! A domestos is csak a 99,9%-át pusztítja el a baciknak, ott van a maradék 0,1%!!! Úristen, álmaimban se jöjjön elő ez az eset! A cipőt meg ajánlom vidd el valami szemétégetőbe, hiába volt drága, az egészségetek felbecsülhetetlen értékű!!
2015. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd abba ezt a parázást, mert többet ártasz vele a gyereknek, mint használsz. Remélem, nincs nálatok patikahigiénia meg fertőtlenítőszag? Ha igen, akkor szépen egyengeted az utat a babádnak a gyenge immunrendszer, allergiák meg egyéb nyalánkságok felé.
2015. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!