Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kutyagumiba léptem, de csak a...

Kutyagumiba léptem, de csak a lakásban vettem észre. Ugye nem lehet baja a picinek?

Figyelt kérdés

Bocs hogy ide írom, de leginkább ide tartozik. Sajnos beleléptem egy nagy kutyakakiba a házunk előtt és a zuhogó esőben a nagy rohanásban csak a lakásba belépbe vettem észre, hogy valami bűzlik. Vagyis bevittem az előszobába. Egyből feltöröltük vastag törlökendővel aztán domestossal alaposan felmostunk, én pedig a nedves fűben alaposan letöröltem a cipőm, leáztattam kicsit a pocsolyákban igaz, a barázdákból így sem tudtam teljesen kiszedni, de nagyjából látszólag tiszta.

Mit tudnék még tenni? Hiába mostunk fel, folyton az van a fejemben, hogy az előszobába behoztam és onnan bevihetem a bacikat a szobába és baja lehet a babának, ha mászás közben vagy bárhogy a szervezetébe kerül. Szerintetek túlaggódom?

Ti használnátok tovább azt a cipőt? Hülyén hangzik, de régen inkább kidobtam ilyenkor, mert zavart a tudat is, de most nem engedhetem meg magamnak és egyébként is az egyik kedvenc meg drága cipőm. Persze elsősorban a baba és a mi egészségünk aggaszt. Bocsánat hogy hosszúra sikerült.


2015. okt. 16. 19:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan.... MIÉRT EMELTED KI A KÉRDÉST?

Elképesztő.

De hogy válaszoljak az első sokk után, amit a kérdésed elolvasása okozott.

NEM, NEM LEHET BAJA A PICINEK! Attól lesz baja, ha ennyire túlvéded, ha nem találkozik elegendő baktériummal, vírussal, nagyon gyenge immunrendszere lesz. Sőt, ne is vidd közösségbe, el nem hinnéd, a bölcsiben, oviban mit meg nem esznek a gyerekek! :D

2015. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!