Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyengül a bizalma bennem ha...

Gyengül a bizalma bennem ha kiszívom az orrát? Meg fog utálni?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisbabámnak éjjel óta tele van az orra váladékkal. olyan orrszívóm van, ami egy cső+tartály+fej és a végén én szívom, tehát nem elektromos. nagyon sír közben, nem tudja, hogy én csak jót akarok neki. ugye nem fog e-miatt gyengülni a bizalma bennem? vagy nem lesz valami lelki törés köztünk?
2015. nov. 8. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem gondolnam

Hogy-hogy nem elektromos?

2015. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Gyengul bizony,ki ne szivd az orrat hagyad neki benne a sok taknyot idiota noszemely! Gondolod majd lesz a gyereked 18 eves es majd ezert nem fog benned megbizni,mert 8 honaposan kimerted szivni az orrabol a taknyot? Ohhh te jo eg ! Bujjal el jobban jarsz...vajon merrol szalajthassak ezeket a sok barom idiota noket😕😕
2015. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az én 15 hónaposom olyan hálás utána, hogy kap levegőt, tud enni...

Egy fülgyulladással, vagy arcüreg gyulladással sem jártok jobban.

Az oltásokat is beadatjuk, pedig ordít közben a gyerek. Amikor az egészsége a tét, akkor nincs apelláta.

2015. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Majd rájön,hogy ez neki is jó.


Előző,épp most múlt el a gyógyszered hatása???

2015. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mármint az 55%osnak.
2015. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom porszívós orrszívód van. Az a legjobb és leghatékonyabb.

Nem, nem okoz neki lelki törést az orrszívás, viszont a felgyülemlő válladék komoly szövődményeket okozhat.


Az 55%-os válaszoló kicsit tényleg durván fogalmazott. De teljesen igaza van.

Gondolom már neki is elege van ezekből a túlaggódó anyukákból, néhányan tényleg olyanokat kérdeznek, hogy én is megkérdőjelezem, hogy nem kamu kérdés-e, vagy tényleg ennyire tudatlanok a mai anyukák.

2015. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha muszáj, akkor muszaj!
2015. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te leszel az a szulo, aki nem szol majd ra a gyerekere, ha leborogat mindent az uzletben, nehogy megseruljon a kis lelke, meg az a tipus, aki mosolygva nezi egyszem csemetejet, mig az leloki a maszokarol a tobbit, es tepi a masik hajat.
2015. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
első gyerek... egyszerűen ilyen aggós típus vagyok vagyok, de természetesen tanulok a tapasztalataimból. én egy kérdést tettem föl, nem tudtam, hogy ez egyesekből ekkora indulatokat vált ki...
2015. nov. 8. 17:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Ó, nagyon tudják egyes gyerekek utálni a porszívót, lehet még olyan is, hogy szinte le kell majd fognod, hogy kiszívd, mert annyira nem akarja, de hidd el, hogy ezért nem fog megutálni, viszont sokkal rosszabbul jár szegény kicsi, ha nem szívod ki neki.

Az én kisfiam is egy időben utálta, ordított közben, de nem utált meg érte!:)

2015. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!