Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyengül a bizalma bennem ha...

Gyengül a bizalma bennem ha kiszívom az orrát? Meg fog utálni?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisbabámnak éjjel óta tele van az orra váladékkal. olyan orrszívóm van, ami egy cső+tartály+fej és a végén én szívom, tehát nem elektromos. nagyon sír közben, nem tudja, hogy én csak jót akarok neki. ugye nem fog e-miatt gyengülni a bizalma bennem? vagy nem lesz valami lelki törés köztünk?
2015. nov. 8. 12:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Más anyukáktól tanultam, és nagyon bejött.

-anyatejet vagy dm-es orrsprayt csöpögtetni az orrába (doki szerint lehet babáknál is használni napi 1-szer alvás előtt)

Aztán várjatok kicsit, addig add a kezébe a szívókát, hogy ismerkedjen és játsszon vele,hülye játékokat is ki lehet találni vele, és csak aztán próbálkozhatsz szívni. Minél rövidebb ideig többször, és ne erősen! Különben a hajszálerek elpattannak az orrában, elfertőződik stb. szóval az még veszélyesebb. Ha közben sír, legyél türelmes, add vissza a kezébe, tereld el a figyelmét a kedvenc játékával.. ilyesmi.

2015. nov. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem is első gyerek a fiam ,ilyen egetrengető baromságok nem jutottak eszembe.

Ha azt mondjuk nem fog benned bízni hagyod úgy?

2015. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Masodik valasziro vagyok! Azert fogalmaztam ilyen durvan mert gondoltam hatha eszhez tersz...egy gyerekek az anyja nyilvanvaloan jo esetben jot akar,es azt akarja hogy a gyereknek jo legyen minden ezert is kell kiszivnod az orrabol a trutyit ha tele van mert komolyabb betegseget is okozhat ha ugy hagyod...mivel 8 honapos a kicsiked es magatol nyilvan nem tudja kifujni az orrat igy akkor vagy teljesen jo anyuka ha segitesz rajta! Es igenis kiszivod az orrat! Jol neztem volna ki ha azert nem engedtem volna a fiamat negmutetni,hogy a bizalma,gyengulni fog bennem.... vagy pl mikor taknyosok voltak ugy hagytam volna hagy szenvedjenek...ne haragudj ilyen hulye kerdest,es a legszomorubb hogy komolyan is gondolod....
2015. nov. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
egyértelmű, hogy kiszívom neki, ez egy percig sem volt kérdés nincs más választás! igen így csinálom, játékosan, énekelek is közben, fellazítom a trutyit, próbálom elterelni a figyelmét, játszhat a szívókával (idő közben áttértünk a szájjal szívhatóról a porszívósra, mert az hatékonyabb), de amikor szívom neki, úgy ordít mint a sakál... szinte beleszakad! torkaszakadtából üvölt és sír :( ráadásul utána úgy néz rám mint egy gyilkosra... ezért vagyok elszomorodva... közben mondom neki, hogy jobb lesz ha kiszedjük a trutyit és végre kap levegőt, de látványosan meg van utána sértődve és rám sem néz...
2015. nov. 10. 10:45
 15/15 A kérdező kommentje:
egyébként köszi a válaszokat
2015. nov. 10. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!