Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Középfülgyulladás után nem...

Középfülgyulladás után nem múló nátha volt valakinek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtük a bölcsit, azóta folyamatosan taknyos. Első héten náthás lett. Akkor pár napot itthon voltunk. Bementünk, megint folyt az orra 2 nap után. Következő héten mikor bement már zöld lett a cucc,ezért supraxot kapott. Helyrejött, látszólag helyrejött, majd 3 nap múlva megint folyt az orra és fel kellett szúrni a fülét. Azothromicint kapott és 2 hétig itthon voltunk. Mellette kapta a lordestint +infralámpázunk minden nap. Egy hétig járt bölcsibe és megint taknyos lett. Eleinte nem kaptunk gyógyszert, de a múlt héten már köhögött ezért szedte cedax babyt, de hiába. Ugyanolyan taknyos. Orvos szerint mehetne bölcsibe, de nem vittem. Már nem tudom mit lehetne még kipróbálni. Folyamatosan szedi a lordestint, calcimuscot, c vitamint, orrszívás, sóvizes orrspray, nasivin.

Allergiára is gondoltam, de zárva, mert az első 3 hétem az apukája volt beteg (3féle antibiotikumot szedett be feleslegesen) most a második körben pedig én vagyok beteg már 2 hete( az antibiotikum nekem sem használ) félek, hogy megint a fülére megy. Az előzőből sem gyógyult fel teljesen.


2015. nov. 16. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Sajnos ilyen a bölcsikezdés sokszor. Pár hétig ne vidd bölcsibe hogy teljesen felgyógyuljon.

2015. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!