Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A 2 éves fiamnak egyfolytában...

Bsora kérdése:

A 2 éves fiamnak egyfolytában folyik az orra vizesen, de az egyfolytában nem túlzás! Nátha lenne? Fogzik is és össze vissza nyálaz mindent. Ilyen mértékű orrfolyást és nyálzást még nem éltem.

Figyelt kérdés
Este hallottam én, hogy be volt dugulva neki, elég rosszul is aludtunk, reggel már úgy folyt a taknya, mint csapból a víz. Apa már elment különböző szerekért, orrcsepp, homeos bogyó stb.. de én még ilyen mértékű orrfolyást nem tapasztaltam. Hiába szívtuk már kétszer is le... semeddig sem tart. Mellette valószínű fogzunk is, mert a két keze folyton a szájában, és tiszta nyál, a harmadik pulcsit cserélem rajta, ha nem enyhül, nem tudom melyikünk őrül meg előbb. Más volt már így?
2015. ápr. 11. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Allergia nem lehet? Némely fa pollenkibocsátása eléggé erős a napokban.
2015. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két hete vagoyk én is náthás, de ilyen erős náthám még soha nem volt, szinte percenként fújom ki az orrom és van, hogy egyszerre 2 zsepi kell. Szerintem van most valamilyen nátha vírus, sokan náthásak, fáj a torkuk és köhögnek is.
2015. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!