Szerintetek tulreagaltam?

Figyelt kérdés

Masfel honapos gyermekem nathas lett. Egy hete rendszeresen orrszi-porszi. Mas tunet nincs csak a nehez legzes. Mellette egyfajta fuldokasos kohecseles ami mar a szuletese ota meg van.

Egyik nap ebresztgettem es asitas kozben elkezdet fuldokolva kohogni, horogni, kiguvadt a szeme, elernyedt es nem vett levegot. En rohantam segitsegert. A parom, az anyam, majd a sogorom segitsegevel helyre jott. Kozben a mento is ki lett hivva mert nem vett levegot. Mire kiertek az orvosok mar semmi baja nem volt. Megvizsgaltak, majd elment mindenki. Este viszont a kicsi manom megint nem kapott levegot. Hiaba szivtuk az orrat nem segitett. Hajnalban elmentunk vele az ugyeletre, nezzenek mar ra vagy valami, mert szerencsetlen gyerek levegoert kapalizott. Mire odaertunk kikohogte magat es rendesen vette a levegot. Az orvos ra se nezett. Annyit mondott, tulreagalom, ha annyira aggodom vigyem a korhazba. Oda tobbet NE menjek! En meg egy napig kuszkodttem, hogy levegohoz jusson, de miutan 2× jelzett a bebior bementunk a korhazba. Ketfele kohogese van. Egy szuletese ota meglevo magas fuldoklo. Valamint egy par napja taknyos repedtfazek kohoges.

Szerintetek rosszul tettem, hogy bejottem a korhazba, hogy vizsgaljak ki miert fulladt meg majdnem par napja a kezemben?



2015. máj. 18. 04:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Abszolút jól tetted. A lehető legjobban tetted.

Jó anya vagy.

2015. máj. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted!
2015. máj. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jól tetted. Az a szégyen, ahogy erre az orvos reagált.
2015. máj. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem már jobban van a manó.

Jól tetted, csak azt nem értem, hogy ha születése óta fuldokló köhögése van, azt még miért nem vizsgálták ki, miért nem kezelik.

2015. máj. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon jól tetted. de e hagyd magad elzavarni. már azzal foglalkozni kéne hogy 2x jelzett a figyelő. szégyen ahogy ezek az "orvosok" kezelik a dolgot. nem egy esetről olvastam/hallottam hogy hasonló eset tragédiával végződött. menj a gyerekorvoshoz, mondd el neki mi a baj és adjon beutalót. remélem meggyógyul a kicsi.
2015. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ennyire meg nem volt sulyos. Valamint tobbszor inkabb csak akkor csinalta amikor evett. Almaban vagy ebren csak ritkan. Mikor mondtam barkinek mindig mondott valamit, hogy mit hallok felre. Aztan amikor meghallottak akkor, je tenyleg. Meg az orvos elott sose csinalta. Igy mindenki arra fogja, hogy mohon eszik. Itt a korhazban is mindenki azt mondta, csak felvettem videora igy mar elhiszik. Meg a noverek hallottak/lattak. Most egy hetig itt ultunk a korhazban. Megfigyeltek annyi. Mintha csak az egyszeru natha miatt lettem volna itt, vagyis minek jottem egy egyszeru nathaval.
2015. máj. 18. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a babád? Meggyógyult már?
2015. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!