Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az inszemiációra hosszú a...

Az inszemiációra hosszú a várólista?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj, elnézést, a gépem nem írja ki az n betűt, és be kell illesztgetni :)
2014. nov. 9. 20:25
 2/8 anonim ***** válasza:
hol? szerintem nincs várólista rá
2014. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán lesz. Csak most megyek az orvoshoz, és arra voltam kíváncsi, hogy mennyi idő múlva kezdik.Reménykedem, hogy akár a következő ciklusban.
2014. nov. 10. 05:53
 4/8 anonim válasza:
Az inszeminációt megelőző vizsgálatok pár hónapot vesznek igénybe. Amikor ezek végére értek akár a következő ciklusban kezdhető az inszemináció, tudomásom szerint bárhol... (ha nincs szükség gyógyszeres kezelésre. ) Nem olyan bonyolult és hosszadalmas, mint a lombik!
2014. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A vizsálatokon már túl vagyunk!
2014. nov. 10. 14:32
 6/8 anonim válasza:
Mik az eredmények, ami miatt inszem javasolt?
2014. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én átestem rajta, az első sikerült is. :) Nincs várólista, nekem Miskolcon csinálták. Először úgy volt, hogy nem csinálják, mert előző ciklus végén cisztát láttak, de a menses 2. napján nézték, kiürült, úgyhogy belevágtunk. Meg volt szabva, mikor mit szedjek, kenjek, szúrjak, aztán megcsinálták, pár perc az egész, utána pihensz kicsit. De lehet, azóta már neked is megcsinálták. :)
2014. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Endometriózis miatt műtöttek, bal oldali petevezetőm zárt, PCT tesztünk pozitív lett.Emiatt kell inszem. De az orvos most azt javasolta, hagyjunk ki egy hónapot, mert látott egy igen erősen bevérzett folliculust
2014. nov. 15. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!