Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hasmenés, volt már valakinek...

Hasmenés, volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

20hónapis

Szombaton este kezdődött akkor elhasználtunk két pelust, vasárnap délig 3mat úgy hogy a reggeli kaki rendben volt szóval 2 trotyis. Délután semmi. Ekkor elkezdtem az alma , burgony,banén,keksz étkezést, pro kid adását, hétfőn reggel rendes kaki najd délig 3troty. Lecseréltem este a tejitalt mert céletlenül 2éveseknek valót vettem, és akkor már 4napja azt ette,nem láttam másnak nagyon és gondoltam csak 4hónap...

Kedden reggel normális kaki egész nap nem colt több, örültem mint maki...erre ma reggel rendes kaki 11kor megint vizes bepukkizás, majd ebéd után most is. Doktornéni holnap délutános, szóval mintát is csak pénteken tudok leadni és itt a hétvége. Tiszta ideg vagyok. Nem nagy mennyiségek de hasmenés. Iszik, totál teli pelusok vannak, eddig az étvágya is rendben volt talén ma kicsit megrendült, de követeli pk a kekszet, és mivel nasizik nehéz követni...energikus, kedve is jó zalán kicsit hisztis.

Szerintetek, idegileg engem az ilyen kikészít....


2016. jan. 6. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen a cucc jó sárga, és nem is rudom talán savas szagúnak mondanám de nem csípi ki..éd nagyon nehéz meghatározni..
2016. jan. 6. 14:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló van nálunk is 14 hónaposan. Én a védőnőt kérdeztem meg. Ő azt mondta, hogy túl sok nyálat nyel a fogzás miatt, akkor szokott ilyen lenni a széklet, mert felhígítja. Ha voltatok az orvosnál, megírhatnád, hogy mit mondott!
2016. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia mivel aznap mikor a dokihoz mentünk megint nem volt, így a dokinéni rá várt...azóta nem jott elő...
2016. jan. 14. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!