Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 éves kislányom fel fázott....

3 éves kislányom fel fázott. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos javaslatát követve.
2016. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2016. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
orvos és valószínűleg antibiotikumot fog írni. nem játék, szövődményes lehet.
2016. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

vizelettenyésztést kérnék

főleg e colit kimutatni

2016. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a felfázásnak tulajdonképpen semmi köze a hideghez, egy baktérium okozza. házilag nem kezeljük egy 3 évesnél és még a vér pisilés előtt rohanunk vele orvoshoz az antibiotikumért :)

én sokszor felfáztam, azt mondom, hogy ez az az eset ami még ügyeletet is megér, mert mikor zokogva pisil vért az ember lánya, az valami kegyetlen fájdalom, ne várj addig :( jobbulást!

2016. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez most komoly???!!! Holnap első dolgod legyen orvoshoz vinni!!! Milyen anya vagy te?
2016. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ilyeneket írni a kérdezőnek, hogy milyen anya Ő...

Én is tanácstalan vagyok néha. Jobb hogy megkérdezni, minthogy nem is foglalkozik vele.

De amúgy igazuk van a többieknek, vidd el orvoshoz a kislányodat.

2016. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dokihoz vinni pisimintát, abból kitenyésztik ha van mit (ne legyen). Amíg az eredmény megjön, kamillás-cickafarkos-körömvirágos ülőfürdő, jó meleg, naponta többször. Sok-sok folyadék, hogy híguljon a vizelet. A lányomnak annyira fájt a pisilés, hogy mindig beállítottam a kádba, a punijára meleg vizet eresztettem, úgy tudott pisilni szegényke.
2016. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!