Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 hónapos babam jobb cicijeben...

6 hónapos babam jobb cicijeben pici csomó mi lehet?

Figyelt kérdés
Csütörtökön fedeztem fel furdetesnél védőnő azt mondta hogy a hormonok okozzák, es osszefugghet azzal, hogy szules óta 3 napja jött meg először a menstruációm. De a csomo azota se tűnt el es nem lett kisebb. Volt nar valakinek ilyen? Mikor mulik el?
2016. jan. 31. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
befeléforduló mellbimbó?
2016. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs befele fordulo mellbimbo, ugyanolyan mint a másik csak picit pirosabb.
2016. jan. 31. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
nyoásra fáj, érzékeny?
2016. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem faj neki. Picit kisebb amugy mint egy borsó.
2016. jan. 31. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyatejes még?


annyit találok róla, hogy valóban az anyai hormonok okozzák, valakinek még tej is jött belőle(amit ki kell nyomni állítólag), a Sote gyermekklinikán azt mondták, ha egy éves korára nem múlik el, akkor menjen vissza.


van aki szerint, idézem:

"Szia!

Az én kedvenc nagyokos könyvem szerint még csecsemőkorban kialakulhat emlőgyulladás, amelyet néha tejtermelődés kísérhet, de ez elég ritka. A gyulladással semmit nem kell csinálni, magától visszafejlődik, de a mellbimbó alatt megmaradhat egy kis kemény mirigyállomány, amely azután a gyerekévek alatt, főleg lányoknál, időként megduzzadhat.

Szerintem erről lehet szó."


[link]


de ha növekedne, az is lehet, zsírcsomó, akkor műtétesélyes is lehet a végén

2016. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, anyatejes még. Koszonom a válaszokat, utolsó igen ezeket talaltam én is. Remélem nem fog novekedni. Hétfőn azert orvosnak is megmutatom. Nagyon megijedtem amikor megtalaltam...;/
2016. jan. 31. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyemnek is volt, hormonok okozzak. Szepen eltunt par hetre ra.
2016. febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!