Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért köhög?! Mi lehet az oka?

Miért köhög?! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

10 hónapos a kisfiam és 3 hete vittem orvoshoz azzal h köhög. Nem sűrűn éjszaka egyáltalán nem de köhög. Adott rá Sinupret-et és a fogzásra gyanakodott. Ma visszavittem mert nem múlik. Tegnap óta meg előfordul sok apró köhögés egymás után. Kérdezte nem-e bukik vissza kaját de nem. Csak a köhögés. Refluxra gyanakszik de nem akarok okosabb lenni a dokinál de sztem nem az a baj. 1 hét múlva kell visszamenni addig adott refluxra oldatot. Tanácstalan vagyok és aggódom. Ejszaka nem vettem még észre h köhögne.

Orra nem folyik nem lázas jó kedvű eleven.


2016. márc. 17. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen házban éltek? ha panel, akkor lehet a túl száraz levegő, akkor hidegpárásítani kell (nem jó a fűtőtestere vizes lepedő pakolászás, hideg pára kell).

ha új ház, akkor lehet épp túl vizes, ki kell szívni a párát.

ha régi vagy épp túl jól szigetelt akkor meg ugye a penész miatt.

simán allergia miatt is köhöghet, ilyenkor a legjobb a d-vitamin és antihisztamin, de gondolom előbbi kapja, utóbbihoz meg kicsi, enyém 2 éves korától kapja az antihisztamint, mondjuk előtte fenistil cseppet kapott ha köhögött

2016. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30 éves a ház kertes. Sajnos a folyosón nem a legjobb a nyílászáró de a szoba ahol alszunk az jó.
2016. márc. 18. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyèl hidegultrahangos párásìtót
2016. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg is vettem. Köszönöm.
2016. márc. 18. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!