Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák! Próbálta már valaki...

Anyukák! Próbálta már valaki a D - mannózt hugyúti fertőzésre?

Figyelt kérdés
Már korábban kérdeztem,sajnos csak egy felnőtt osztotta meg tapasztalatát. Hátha most valaki hallott már környezetében erről.
2016. ápr. 13. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Mekkora gyereknek adnád?

A lányom még csak 8 hónapos, nála még attól tartok ez is kizárt, pedig jó lenne (most voltunk 2 hetet kórházban vesegyulladással - ez volt az első húgyúti fertőzése).


Külföldi oldalakon dicshimnuszt zengenek róla.

2016. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de ez engem is érdekel. Kisfiammal egyszer voltunk kórházban másfél hétig meg most korán kiderült szerencsére, 1 hét itthoni antibiotikum kezelés után elmúlt neki. Még csak 6 hónapos de már 2x...
2016. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az én lányom 13 hós. 6 hetesen elhúzódó sárgaság hívta fel a coli bacira a gyerekorvos figyelmét Igaza lett. Kapott antibiotikumot ,majd 7 hónap tünetmentes időszak következett! Azt hittük vége. Azóta 4* jelentkezett.Persze mindig gyógyszer. Sajnos most már 3 hét elteltével újra pozitív a vizelet. Ma fölhívtam egy budapesti vitaminboltot ,ott forgalamzzák az interneten dicsőített Now márkájút. A hölgy azt mondta ne tétovázzak,3 napos babának is ajánlotta orvos a Heim Pálban. Viszont egy másik boltban nem ajænlották gyereknek. De ,van egy videó: a tv2 egyik reggeli műsorában egy orvos erről beszélgetett Ördögh Nórával. Hát szóval nem tudom. De hajlok afelé,hogy megrendelem. Mert az antibiotikumokhoz hozzá fog szokni.
2016. ápr. 13. 20:36
 4/13 A kérdező kommentje:

Most néztem meg az e- mail- emet. Van egy oldal : www.dmannoz.hu. Szóval ,itt egy házaspár leírja,hogy vesemedence gyulladása volt kislányuknak,amit kórházban kezeltek. Aztán kezdték ezt használni. Forgalmazzák is. Az említett vitaminboltban/vitamin abc.hu/ említették őket,mert ők állítólag Amerikában éltek ,és először ők használták ezt a granulátumot. Írtam neki,és válaszoltak hamar. Telefonszámot is kaptam. Holnap fölhívom őt is. Ha érdekel benneteket a szám megadhatom.

Ja,és mi próbáltuk a Wallmark tőzegáfony szirupját. De eddig nem használt. A vitaminboltos mondta is / én nem kérdeztem/,hogy ez is segíthet,de ha savas a gyerek vizelete inkább szaporodik ez a baci,mint pusztulna. Hát én éppen most adtam neki egy ideje, és gyógyszer után ismét pozitív lett a vizelet.Eddig antibio.után tünetmentesek voltunk.

Ne haragudjatok,hogy ilyen sokat csacsogtam,de elég rendesen kibuktam az utolsó erdményünktől,és megoldást szeretnék találni,vagy hasonló cipőben járó anyukákkal tapasztalatot cserélni.

2016. ápr. 13. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:

A Now jó márka, én iHerb-ről (USA) szoktam vásárolni ilyen márkájú étrendkiegészítőket. Ha még nem vettél onnan, akkor olcsóbban kijöhetsz az "első vásárló" kedvezménnyel (vigyázz: nagyértékű rendelésnél lehet importáfa), mintha itthonról vennéd (legutóbb 10 nap alatt megérkezett nekem, bár lehet több is).


$20,38

szállítás $4

első vásárló kedvezmény $5

1 $ most ~280

~5500,-

2016. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Megbízható ez a termék?? Mert én ezért hezitálok. Mégis csak egy gyereknek adnám. Állítólag be van vizsgálva. Köszi,hogy írtál!

2016. ápr. 13. 21:08
 7/13 anonim ***** válasza:

(1-es, 5-ös vagyok)


A gyártó igen, megbízható. Viszont azt én se tudom, hogy a 8 hónaposnak merjem-e adni magát a terméket. Tőled hallottam először róla, eddig csak a tőzegáfonya vonalon kutakodtam, hogy mit adhatnék (majd) a gyereknek (a tőzegáfonyát a kezelőorvosa is ajánlotta de csak úgy, hogy majd ha nagyobb lesz...).

2016. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Én a tőzegáfonyát 11 hótól adtam. De a savas ph kicsit elgondolkodtatott. De te akkor már rendeltél is ilyen granulátumot?

2016. ápr. 13. 21:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Na, jó. Elolvastam én is a történetüket, kísértetiesen hasonlít a miénkre (komplikált lázgörcs hívta fel nálunk is a fertőzésre a figyelmet), azt hiszem veszek egy dobozzal, előbb tesztelem magamon és ha neki kiújulna, akkor kap (remélem, addig bőven egy év felett lesz).


Nem, nem vettem ilyet még. A propolisz kapszulát ismerem a gyártótól, az bevált, újra és újra kiújuló mandulagyulladásból hozott ki.

2016. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Esetleg nem hívnád föl te is a vitamin abc nevű boltot? Kíváncsi lennék neked mit mondanak.
2016. ápr. 14. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!