Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Milyen multi vitamint adsz...

Milyen multi vitamint adsz két év körüli gyereknek?

Figyelt kérdés
A bölcsibe szeretném feltankolni a lányomat vitaminnal , hogy jobban vegye a beszoktatni betegséget.
2016. ápr. 23. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Telefonról elég nehéz lenne, így tedd meg kérlek, hogy önállósítod magad!

Nem beszélek a levegőbe, csupán te kételkedsz. Ez viszont ne az én problémám legyen, ha nem veszed zokon!

Azt én értem, hogy egy gyerek nem 70 kg. De talán annyi fantáziád van, hogy ennek megfelelően hogy lehet kiszámolni testtömegre a vitaminszükségletet.

A véleménykülönbségekkel nincs bajom, de az akadékoskodást nem csípem.

2016. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

[link] [link]



Ez történetesen a Gödöllői Agrártudományi Egyetem tanulmánya, ezt egyszerűbb volt bemásolnom. De talán lenyugszik tőle a kis lelked...

2016. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm a linkelt dokumentumot, el fogom olvasni.


Én pedig azt nem kedvelem, ha valaki 70 kilós adatokat ír, amikor egy két éves gyerekről volt szó.


Mindenki tisztában van itt vele, hogy felnőtteknek lényegesen nehezebb megoldani természetesen a vitaminbevitelét,de pontosan a kisgyerekek azok, akiknél ez még lehetséges, mert jóval kisebb a szükségletük is. Emiatt nem értem, hogy miért kell ezen vitatkozni.

2016. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ó anyám....

Na jó, akkor elcsicsergem:

Te történetesen egy k...a szót sem ejtettél gyerekekről a nekem címzett kioktató válaszodban kiscsillag.

Te a vitaminszükségletről írtakba kötöttél bele, majd magatokat hoztad fel példaként. Nos, hol van ott szó gyerekről? Jól mondod, sehol!

Mivel a kérdezőnek már válaszoltam, csak a te akadékoskodásodra fordítottam célzott figyelmet.

Legközelebb talán előbb gondolkozz és utána nyisd szólásra a pici szád! :)

Ha valami nem világos, szólj! :)

2016. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az egész kérdés a gyerekről szól, egyértelmű, hogy a válaszok is rá vonatkoznak nem?
2016. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mint már említettem az imént (szerintem magyarul) a kérdezőnek adtam választ. Te ebbe voltál oly kedves belekötni. A sztorinak ez a része pedig már nyomokban sem érintette a gyereket. Sem részedről, s ebből logikusan következőleg részemről sem. Így már sikerült feldolgozni?
2016. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!