Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 10honapos babomnak 2 hete...

10honapos babomnak 2 hete folyik az orra. Első este, amikor benathasodott es másnap egyszer volt laza (38,3), azota néha merek neki 37-37,5 közti hot. Fogzas?

Figyelt kérdés
Igazabol nyűgöskodik,akkor szoktam neki lázat merni..de nem is igazan erzem melegnek. Mi lehet ez? Fogzasra tippelek.Felul iszonyu feher az inye.Volt valaki igy? Nyugtassatok meg...doki látta kedden de rendben találta a fulet,torkat.Most nyaralunk es pancsoltunk picit,kb fel oracskat ,de lehet nem kellett volna?? Nem volt hideg a viz. Este 37,4 et mertem.😒
2016. jún. 17. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fogzás lesz a ludas. Nyugi! Nincs nagy baja, csak ilyenkor gyengebb az immunrendszere.
2016. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő még kibújik a fogacska? A betegség kezdete elott 2nappal vettem eszre hogy feher az inye...Mar jo két hete..
2016. jún. 17. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Iny feheredes utan honapokig is eltarthat vagy napokig az attores, nagyon valtozo.
2016. jún. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én babámnak már 5 hónaposan fehér volt az ínye felül, 1 hónap múlva alul jött 2 foga, mindez lassan 3 hónapja. Szóval 4 hónapja vettem észre az ínyét. Vagy másfél hónapja felül már papírvékony az ínye és most pár napja nyűgös a baba de lehet csak azért, mert valamiért nagyon korán kel. Úgyhogy sokat nem jelent a fehér íny. Kíváncsi vagyok mikor jönnek majd ki végül.

Persze fogzás alatt fogékonyabbak a betegségre, de szerintem 2 hétig hőemelkedést nem nagyon lehet fogzásra fogni. A nátha náluk sokáig tart sajnos.

2016. jún. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!