Kisfiam kavicsot nyelt, akinél ilyen történt segítsen, hány nap után távozott?

Figyelt kérdés
Ez 5 napja történt.Már voltunk röntgenen ma ismét vissza kellett mennünk,megnyomkodták a hasát,majd azt mondták holnap újra menjünk be a kórházba.Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 27. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

5 napja? szerintem már rég távozott. vagy meg sem ette.


sosem vizsgálgattam. evett papírt, gyöngyöt, gyurmát, homokot, nylon-darabot, nyilván kavicsot is. nem fájt a hasa, tehát nem tulajdonítottam neki különösebb jelentősséget.

2016. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5 napja, annak mar tavoznia kellett.

Masreszt, a rontgen nem mutatja ki a kavicsot, akkor minek sugarazzak feleslegesen ? Tobb kart csinalnak vele mint hasznot.

En mondjuk egy kavics miatt nem rohangaltam volna az orvoshoz.

Elem, penzerme, csatt, magnes, ezek a veszelyes dolgok.

2016. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves első és második, köszönöm a válaszotokar,bár nem azt kérdeztem, hogy orvoshoz vigyem -e a gyereket.Azt sem értem, hogy lehet magabiztosan hülyeséget állítani?Két szememmel láttam a röntgenen a kavics árnyékát.Azóta minden pelenka tartalmát átvizsgálom.Nem értem, ha nem tudtok a kérdésre válaszolni,miért kell egyáltalán hozzászólni? Bosszantó, hogy semmibe veszitek,ha valaki aggödik a gyermekéért.
2016. jún. 27. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam 1,5 évesen evett egy kavicsot, másnapra a pelusban volt! Azért 5 nap az már jo hoszzú idő. Mekkora kavics lehetett? Nálunk minden gond nélkülmátment a tápcsatornán.
2016. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. A röntgen lelet szerint 1,6x1,2 cm.Nagyon megijedtem, szegénynek véletlenül csúszott le, mikor mondtam, hogy köpje, hátrahajtotta fejét:( Keresgéltem a neten és találtam olyat,akinél a pénzérme két hét után távozott. Reméltem talán valaki másnál is tartott tovább 2-3 napnál:(
2016. jún. 27. 15:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggelre megérkezett a kavics 😀
2016. jún. 28. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!