Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hónaposan hány oltást kap a...

3 hónaposan hány oltást kap a baba? Volt nálatok mellékhatása?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

2-t kaptak.

Van a kötelező difteria+pertusszisz+tetanusz+ipv+influB oltás és a nem kötelezőt is megkapta, a meningoC-t.

Nem volt semmi mellékhatása.

2016. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bella169 ***** válasza:

3 hósan csak az ajánlott agyhártya gyulladás ellenit kapta. Ja meg a kimard bcg-t

Így oltották a lányom:

2 hósan: 2 kötelező

3 hósan ajánlott agyhártya gyulladás elleni, meg egy héttel elötte a bcg-t mert oltóanyaghiány miatt nem kapta meg a kórházban a születésekor

4 hósan: 2 kötelező

6 hósan: 1 kötelező, és az agyhártya gyulladás ellen ismétlő.

A köőt 1 évesen fogja kapni.

2016. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is beleestünk az átszervezett oltási rendbe így nem 3 hónaposan, hanem 4 hónaposan kapott. Kettőt kapott és semmi gond nem volt a 2 hónapossal ellentétben, akkor aluszékony volt és híg volt a széklete, 4 hónaposan ezek közül egyik se és oltás után is könnyen megnyugodott.
2016. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
76%

Aztak......, kettes... Igaza van David Icke-nak: töménytelen sz@rt öntünk egy fejlődésben lévő immunrendszerbe.

https://www.youtube.com/watch?v=V0ySFCNpxEU

2016. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dylena válasza:

Nálunk az történt, hogy az oltás után aznap egész nap nem tudtam elaltatni,csak estére, akkor már iszonyatosan fáradt és nyűgös volt. Nem fogadta el az anyatejet ciciből, így cumisüvegből kellett etetnem kb 2-3 hétig, aztán már nem kellett neki a cici, pedig minden alkalommal cicire raktam először, amitől egyébként üvöltött, de nem akartam ráhagyni, hogy minnél tovább tudjam szoptatni. Ettől kezdve egyre kevesebb tejem lett és nem sokra rá el is apadt. Megváltozott az étvágya, sokkal kevesebbet evett és azt is csak nagynehezen. Jó 3 hét alatt állt vissza kb. a normális kerékvágásba rend, kb. mire menni kellett a következő oltásra. Már előre féltem, hogy a következőnél is ez lesz, de szerencsére annál és későbbieknél már nem jelentkeztek ezek. Első babánál nem tapasztaltunk ilyesmit, csak most, a második babánál. Nem lett lázas és megelőző lázcsillapító kúpot nem adtam neki.


Egyébként 3,5 kiló feletti súllyal született a kislányom és szinte havonta hízott egy kilót, úgyhogy olyan nagy baj nem történt, hogy nem nagyon evett, szerencsére.


Nem tudom, hogy ezeket a dolgokat az oltás váltotta ki valahogyan, vagy egyébként is bekövetkezett volna, de az tény, hogy az oltás napjától jöttek erőteljesen ezek a nemkívánatos dolgok.

2016. júl. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!