Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyit kérnek el egy ágyért...

Mennyit kérnek el egy ágyért a Madarász utcában a szülőtől, ha szeretne a gyermeke mellett lenni éjjel is?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ingyen a gyereked mellett lehetsz. Osztálytól függően széken, földön, matracon, ágyon... infrastruktúrától függően. Külön szobáért kell fizetni, ha van szabad.
2016. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok már a földön aludni, mert a hetedik hónapban vagyok, ezért lenne szükségem ágyra, ezért pedig biztos, hogy kell fizetni, csak nem tudom mennyit, a telefonban nem tudták megmondani.
2016. júl. 7. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom. Az apja nem tudna bemenni helyetted?
2016. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kapott szabit, hiába kért. 2 éjszakát lesz benn, a második éjjel apa lesz benn vele, azt megoldottuk, csak az első éjjel a necces.
2016. júl. 7. 17:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Gáz férjed munkáltatójától. :(

Szerintem egyébként semmit sem kérhetnének el. Jogod van bent aludni, és kismama vagy. Persze tudom, hogy a válaszom nem segítség, mert nem tudok konkrétumokat.

Kitartást. (36 hkm)

2016. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mi is tudjuk, hogy ez nem volt szép a munkáltatótól, de örülünk, hogy legalább egy napot kapott. Közben találtam egy oldalt, ahol egész érdekes árakat írnak, tehát kell vinnem magammal pénzt elég rendesen. :((((

Apa azt mondta, hogy ő elalszik a széken.

2016. júl. 7. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
én voltam bent,5 hónaposan aludtam a földön :-( azt mondták nagyon ritka,hogy van üres fizetős szoba, de amúgy nem volt olyan drága,nem emlékszem pontosan mennyit mondtak,de arra igen,hogy a bajcsynál olcsóbb és az volt 7000ft/nap (februárban voltam bent a madarászban amúgy) de bizzunk benne,hogy 7 hónaposan csak adnak valamit,vagy olcsó matracot valamit tudtok venni?
2016. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Busszal viszem be, mert nincs jogsim, így csak azt viszem, amit elbírok. :(
2016. júl. 7. 19:40
 9/11 anonim ***** válasza:
pedig megnéztem neked,tescoba van felfújható ágy 1989 most 13.-áig :-( biztos nem akkora szám,de jó puha pléddel letakarva,párnával jó arra az időre. senki sincs,aki bevinne titetek?
2016. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehetnek ennyire embertelenek a kórházban? Ez hihetetlen.
2016. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!