Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Állandó stresszben lét és...

Állandó stresszben lét és déli nem alvás (ebből kifolyólag kimerültség, fáradtság) okozhat hőemelkedést ovis gyermeknél?

Figyelt kérdés
Szegénynek valami nem tetszik az oviban, nem akar elaludni ott, megfelelni meg akar, csak valahogy a felpörgésből nehezen tud kikapcsolni és aludni. Már arra gondoltam, hogy ez okozhatja a semmi más tünet nélküli hőemelkedést.
2014. szept. 19. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Okozhat igen. :(

Miért van állandó stresszben szegénkye?

2014. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 6 évesen stressz alapon 40 fokos lázat produkáltam.

Kivizsgáláson kórházban tartottak, ezen bestresszeltem magam. Szülők némi könyörgés után saját felelősségre hazavittek, a 15 perces út alatt spontán gyógyultam :)

2014. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a déli nem alvás nem okoz hő emelkedést,mert akkor ha ez lenne akkor lányomnak minden nap az lenne mert nem alszik az óviban .
2014. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azt írta hogy a déli nem alvás okozza, hanem az ÁLLANDÓ STRESSZ és a déli nem alvás (együtt)...
2014. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de mi okoza streszt ?
2014. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez az... de erre nem kapunk választ úgy néz ki.
2014. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem voltam fent a napokban. Szóval azon stresszel, hogy aludnia kell(ene). Nagyon szeretne megfelelni, de pl. nem is szeretne lemaradni semmiről. De beszélgettem az óvónénivel, és mondta, hogy aznap az egyik kislány valóban belázasodott, és hazament. Mondta az én lányom is, meg egy másik kislány is, hogy óvónéni lázas vagyok. :) Megmérte nekik is, de nem volt. Ez volt reggel. Aztán az én lányomnak délben már volt láza. Hazajöttünk, szépen aludt, és hogy hogy nem, estére kutya baja nem volt, mire mértem neki, sőt, ez volt pénteken, és azóta sincs semmi baja. Ezért fura nekem ez.
2014. szept. 22. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!