Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miért nem múlik el az orrdugulás?

Miért nem múlik el az orrdugulás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos. Az orra el van dugulva és köhög is. Egy hétig \ pár napig szenvedünk aztàn elmúlik,de pár nap szünet után mindig kezdődik előről. Az orvos mindig ír fel más gyógyszereket,hátha használ..de nem..semmi nem vált be...párásítás,gyógyszerek,orrcseppek,orrszívás...egyszerűen semmi nem hat. Sokszor levegőt is alig kap szegény. Mit csináljak?
2016. okt. 25. 19:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Már szinte 3 hete így van és szörcsög is. Itt ahol lakom (nem Mo.) nincs baby luuf balzsam. Egy magyarországi rokonommal vetettem,postán elküldte,de még nem ért ide. :(
2016. okt. 25. 20:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Szivd ki
2016. okt. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, elküldte

Szóval szivd ki az orrát ha szörcsög.

Tegyèlmegy fèlbavágott hagymát a szobájába, az is csillapítja a köhögèst

2016. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Lenne értelme megint elvinni az orvoshoz? Az apja rágja miatta a fülemet
2016. okt. 26. 07:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, én a köhögés miatt lehet visszavinném.

Esetleg másik orvoshoz nem tudod vinni?

2016. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Máshoz sajnos nem tudom vinni. Most olvadtam egy szirupot hagymából. Kipróbàlnám. Szerintetek adhatom neki a doki àltal felírt gyógyszerek mellett vagy csak ezt a hagymásat?
2016. okt. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!