Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Holnap viszem 1 eves babocam...

Holnap viszem 1 eves babocam ojtasra ha beteg vagyok /anya/ akkor be lehet ojtatni?!

Figyelt kérdés
Szoval faj a torkom kohogok ez a kotelezo ojtas akkor is be lehet vagy varjunk inkabb vele?!
2016. dec. 11. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

De miért kell egy országos felületeten nyelvjárásban írni? Most ez olyan, mintha olaszul írnék, csak mert én úgy is tudok.


Olt a köznyelvi forma. Én szabolcsi vagyok, tudnék ide cifraságokat írni, mégsem teszem.

2016. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

08.15.


Légy szíves, írjál cifraságokat! Érdekes lenne, tanulhatnánk belőle.


A köznyelv a hírekbe való; személyes kérdésekre, hozzászólásokra csak örülhetünk a tájnyelvnek. Szép, termékeny, és nem steril.


Miért nem az ékezetek hiányát vette valaki észre? Ami pedig bármilyen tájszólásban ér.


Igazán nem lenne szabad elvenni a kedvét a hasonló kérdezőknek a kérdezéstől.

2017. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szegedi vagyok, most irjak en is tajszolassal ?
2017. jan. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem irok, mert ez a kerdes meg ugy altalaban ez az oldal nem azert van,h itt talalgassatok,h mi a joistent akarok, hanem azert, ha kerdesem van, akkor minel vilagosabban feltegyem. Minel tobb emver megerti, annal tobb hasznos valaszt, velemenyt kapok.


Ki lehet irni kerdest cirill betukkel is, csak nem kell csodalkozni, ha esetleg nem erkezik ra valasz. Vagy nem eleg. Vagy a valaszolok valasz helyett eljezdik firtatni,h mi ez, miert cirill stb.

2017. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!