Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Könnycsatorna elzáródás...

Könnycsatorna elzáródás miatti átmosás után 4 nappal lehet fürdőbe vinni 4 hónapos babát?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
A fürdőszobába nyugodtan.
2017. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem oda értettem. Wellnes hotel fürdőjére gondoltam.
2017. jan. 24. 17:09
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
4 hónapos babát amúgy sem lehet még nyilvános fürdőbe vinni.
2017. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Így van.
2017. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lehet. A kórház gyerekorvosa mondta. De a kérdésem nem erre szólt.
2017. jan. 24. 17:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Természetesen meg fogom kérdezni a szemészeten ha viszem a kicsit. Addig olyan valaki válaszát vártam volna, akinek a babájának már csináltak, hogy mit mindtak, mire kell vigyázni utána. Egyébként a babaúszásnál is nyílvános fürdôben vannak a gyerekek!
2017. jan. 24. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
A babaúszás speciális vizű medencében van. Nem wellness fürdőben. De már úgyis eldöntötted, hogy viszed, akkor meg minek kérdezel?!
2017. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Snorri ***** válasza:
40%
Megnézném azt a gyerekorvost, aki azt mondta, hogy ekkora babát vigyél medencébe. A babaúszás az más, de tájékozódj kicsit.
2017. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mi az hogy úgyis eldöntöttem?? Feltettem egy kérdést, senki nem válaszolt a feltett kérdésemre, csak ismeretlenül kioktattok!! Vegyetek vissza!!
2017. jan. 24. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mi gyerekorvosunk sem javasolná, hogy ennyi idősen "wellness" medencébe vigyük a babát. (Én személy szerint a min. 6 hónapra - amikor már valamilyen szinten ülni tud - hajlok leginkább). Annál hamarabb egyik sem volt "nyilvános" fürdőben. A legkisebb is most 5 hós, de majd csak nyáron/ősszel visszük ilyen helyre.

Nekem a középsőnek volt fél évesen az egyik szeme átmosva. Utána még jó pár hétig javasolta a szemészorvos, hogy figyeljük. Meg sem fordult a fejemben, hogy utána vízbe vigyem ahol egy csomó kórokozó van, még itthon a kádban is óvatosabban fürdettük.

Szóval ahogy sokan írták 4 nappal utána semmiképp nem vinném.

2017. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!