Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit gondoltok javuló félben...

Mit gondoltok javuló félben van már?

Figyelt kérdés

Ovis gyermekem össze szedett egy csúnya bacit. Tegnap reggel lázasan ébredt. Hurutosan köhög és az orrábol színes valadek jön. Az orra sokszor bedugul.a láz szinte egész napos volt,ha csillapitottam elmúlt de pár óra múlva vissza tért.

Egész nap etvagytalan volt. Két kekszet evett mindösszesen. Ma már kicsit többet evett de még mindig etvagytalan. Láza csak most ester lett,,napkozben semmi. Köhög és folyik az orra továbbra is. Elég sokat kohogott ma. Most épp alszik de sokat köhög.

Hol száraz hol hurutos. Na ezt nem értem mondjuk miért. A száján veszi a levegőt amúgy. Nappal szed koptetot de a delutanit be se adtam mert mire kellett volna épp aludt.

Mit gondoltok kohogescsillapitot mikor kell adni? Vagy várjak még hátha múlik neki?

Illetve szerintetek mostmár jobban lesz? Nem mászik bele jobban?

A másik,hogy van egy kistesoja. Kb meddig van most ő " veszélyben" hogy elkaphatja? Hány nap után nyugodhatok meg h ő nem esett bele?

Ugye tegnap reggel kezdődött a nagynal.


Köszönöm a válaszokat!


2017. febr. 4. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Orvos mire valo?
2017. febr. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván voltam nála.....nem gondoltam h ezt is közölni kell. Egy normális szülő elviszi a gyerekét nem kell ezt bejelenteni. De köszi a nagyon hasznos válaszod.
2017. febr. 5. 07:04
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha csak tegnap kezdodott akkor meg elegge benne van, de a leirtak alapjan is... a kicsi meg barmikor elkaphatja, van hogy a nagy negyedik napra tunetmentes, masik gyerek 5. nap reggelre lazas....
2017. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyunk jósok. Honnan tudhatnánk h még 5 napig lázas lesz-e vagy már elmúlt neki, bármilyen vírust/bacit benyelhetett, senki nem mondja meg előre hogy lesz.

Ha köhög akkor reggel és délben adj köptetőt, este meg Asomyrt.

Kistesója elkaphatja még kb 1 hétig legalább.

2017. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!