Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fülgyulladásnál meddig tarthat...

Fülgyulladásnál meddig tarthat az elviselhetetlen fájdalom?

Figyelt kérdés
6 éves kislányomnak kedd hajnal óta kínzó fülfájdalma van. Háziorvos fülcseppet és fájdalomcsillapítót írt fel. Igazából egyik sem használ, embertelen fájdalmai vannak, 39fokos lázzal. Mikor várható javulás? :(

2017. febr. 23. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
16 eves lanyomnak volt tavaly, ket hetig szenvedett... Kimostak neki kozben.
2017. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Holnap péntek.Vidd vissza és írass neki antibiotikumot.Bár én lehet, hogy az ügyeletet is megpróbálnám ha ennyire fáj neki.

Ez már nagyon sok idő.

Azért megjegyzem, hogy a mi orvosunk se ír mindenre antibiotikumot de ha megemlítem, hogy a füle fáj, rögtön írja.

Fájdalomra pedig a Cataflam csepp lenne jó, meg a melegítés.

Szegényke. Jobbulást!

2017. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kataflámot adom neki, épp hogy csak enyhít rajta, hatása gyorsan elmúlik. Infralámpát próbáltam, érthetetlen módon felerősítette neki a fájdalmat. Reggel beviszem a korházba :(
2017. febr. 23. 19:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Eddig minden fülgyulladásra kaptunk antibiotikumot most nem adott az orvos
2017. febr. 23. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint most is hiba volt kihagyni.
2017. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy neki is kimossak.


Mi ugy jartunk, hogy a Balatonban furodtunk, es a felkavarodott viz bement a fulebe. A koszos viztol gyulladt be.

2017. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiamat bevittuk a Madarasz fuleszetere es bedugtak a fulebe egy gyogyszerrel (valami gyullafascsokkento) bekent gezcsikot, masnap reggel kellett mennunk hogy kiszedjek. Kiszedtek, fajdalomnak nyoma sem volt. Azota beszelgettem masokkal errol, tobben ismertek ezt es egy ejszaka alatt lehuzza a legbrutalisabb fulgyulladast is. Esetleg kerdezz ra vagy ha pesti vagy vidd a Madaraszba.
2017. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, győri vagyok...itt gyerekeknek dunszkötést szoktak tenni fülre ilyenkor, gyógyszeres gézcsíkot csak felnőtteknek. Reggel megyünk ott biztos segítenek
2017. febr. 23. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Infralámpát csak akkor szabad használni ha nincs láza!


Mindenképp orvos, és írass antibiotikumot! De mért nem írt a doki? Ha elkezdi szedni a gyógyszert akkor már fél nap múlva sokkal jobban lesz!

2017. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma bevittem a korházba, kapott antibiotikumot stb. Háziorvos félre kezelte, gennyes középfülgyulladásra nem szabadott volna fülcseppet adnia. A gyulladás tovább terjedt, kezdődő mandulagyulladása van. Ha időben megkaptuk volna a gyógyszert, már túl lenne rajta :(
2017. febr. 24. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!