Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hasmenés, és hasfájás +...

Hasmenés, és hasfájás + étvágytalanság 3évesnél meddig, milyen mértékben "normális"?

Figyelt kérdés

Szombaton jöttünk haza nyaralásból, a kocsiban hányt egyet de arra gyanakodtam hogy életében először mesézett kocsiban én buta hagytam hogy lefelé nézzen és azt hittem ettől forgott be a gyomra. Vasárnap semmi nem volt, az étvágy csappant le nagyon...hétfőn reggel szó szerint vizes hasmenés (nyakig) majd az egész nap még 3x volt kicsi adag, a hasát fájlalja főleg evés után. Ma már kicsit sűrűbb de folyós széklete volt....2x eddig.

Még sohasem volt ilyen...

Orvos délutános , elvigyem igaz??

(ja igen kicsit náthás, köhintget de az orrfolyása elmúlóban)


2017. ápr. 18. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el. A vizes hasmenés semennyire nem normális, és nem a mesenézéstől van.
2017. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem,ne vidd el,hivd fel az orvost es kerdezd meg mit csinalj.valószínűleg valamilyen rota,tök fertozo,jarvany van,felesleges meg a tobbi varoban levot is megfertozni..itasd, es adjal neki probiotikumot,szerintem a doki is nagyjabol ennyit fog mondani, a kiszaradas az egyetlen veszely,ami nalatok ennyitol valoszinuleg nem all fenn,enni meg nem fontos,ha gyogyul visszajon az étvágya.jobbulást es kitartást!ja es semmikepp ne adj neki kupot vagy ilyesmit,hadd uruljon minel hamarabb a vírus.
2017. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!