Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a homeopatiás oltáskivezetésről?

Figyelt kérdés
Vegyészmérnök vagyok, utánanéztem, hogy minden alapul ez a dolog. Nem is a véleményem a fontos most: én arra lennék kíváncsi, hogy aki kipróbálta oltások után, mit tapasztalt. Leginkább az MMR oltásra lennék kíváncsi, mert az az esetek többségében jár valamilyen oltás utáni tünettel.

2017. ápr. 22. 22:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%
A palceboeffektus elvén kb 20%-a az embereknek pozitív tapasztalatot fog mondani. Ez lesz a reális arány 80 nem, 20 igen:)
2017. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
nekem az a tapasztalatom, hogy kidobott pénz. a feleségem próbálta a fiunknál, ugyanúgy lázas volt pár napig, de jó pár ezres ment a levesbe. mondtam neki, hogy ne szarozzon ilyen baromsággal.
2017. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

Én az alábbiakat adtam legutóbb kislányomnak, amikor az utolsó oltásra került a sor:


Homeopatával egyeztetve, aki szerint az "összes" oltás esetében az alábbi ajánlást érdemes betartani: az oltást megelőző napon (Thuja Ch30 2x5 golyócska) és a beadatás napján (Thuja Ch 200 1x5 reggel).


Méregtelenítő tapasz, rögtön ahogy megkapta az oltást (én fel sem öltöztettem bent a dokinál, kint a folyosón már ragasztottam is az oltás helyére), majd este a talpacskáira... meglehetősen furcsán méregettek a tömött váróban a kedves szülők...


Folyamatosan kapja a Huminiqum-ot és a méz almarosttal termékeket - persze szedi még a wholemega-t, a tiny tabs-ot is, és Emóciót (ha hajlandó meginni).


A Huminiqum tökéletesen megköti és kivezeti a nehézfémeket, a méz almarostban található almapektin szintúgy, ráadásul tartalmaz béta-glükánt, ugyanúgy, mint az Emóció... A nyírfanedvet is beiktatom, ha legközelebb oltásra kerül sor. Remélem, segítettem!

2017. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Kedves 12, 13!

Köszönöm a válaszokat. Hasznosak voltak. Azért kérdeztem az MMR-t, mert ott több mellékhatás szokott lenni az oltás után pár nappal (nálunk is volt kiütés, láz). A 12-esnel ugyanúgy volt ezek szerint mellékhatás, míg (bár nem írtátok egyértelműen, de) a másik két esetben gondolom, nem volt. Ez persze statisztikailag nem jelent semmit, remélem, nem javítotok ki. :) Szóval ezzel a részével tisztában vagyok, mivel nem reprezentatív a minta, sorolhatnánk a stat. buktatókat egy ilyen kérdésnél.

Továbbra is tapasztalatokra voltam/vagyok kíváncsi. Szóval köszi nektek a választ!

2017. ápr. 27. 15:26
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Placebohatás egy 1 évesnél? Ezek után semmin nem csodálkozom! 😆
2017. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Mojjo ***** válasza:
55%

@15: egy éves gyerekeknél már gyönyörűen ki lehet mutatni a placebohatást. Ami azt illeti, még kisebbeknél is. Csak egy tanulmány a sok közül:

[link]

2017. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A statisztika miatt leírom a tapasztalatomat. Csak az MMR olt
2017. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó vagyok. Most megpróbálom be is fejezni a mondandomat.

Szóval csak az MMR oltás után alkalmaztam a kivezetest. Mondhatni sikerrel, mert se láza nem volt, se a pöttyok nem jelentek meg. De azt nem tudhatom, hogy enélkül is ugyanez történt-e volna.

Hozzátennem még azt is, hogy a fiam nem nagyon lázasodott be előtte sem oltások után.

Szóval ártani nem ártott.

Amúgy nagyon én sem hiszek benne. Egy ismerős ajánlotta, ezért próbáltam ki miért ne alapon. Végülis bejött.

2017. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%

Vezettesd ki, nagynenem hazat akar boviteni.

Undorodom tole, elvileg homeo szaktekintely de rohog az osszes idiotan, aki hozza fordul. De az unokatesoim nem is kapnak homeo cuccokat, hanem rendes gyogyszereket.

2017. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

A Thuja egy áltolánosabb himeopátiás szer, minden oltásnak van kivezető szere, a kombináltnak kombinált.

Mi az összes oltást kivezettük, szükség volt rá. Olyan problémák szűntek meg, melyeken orvosok nem tudtak segíteni.

Azóta is ezt tesszük , kísérjük is beadáskor, és kivezetjük, és ajánlanám szívemből mindenkinek, de aki elutasítja, tegye.

Létezik védőoltás-szindróma! Akár szőnyeg alá sepri ezt a gyógyszeripar és támogatottjaik, akár nem. Erről millió helyen lehet olvasni, kapható erről akár könyv is, nem másutt, hanem gyógyszertárban.

2018. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!