Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hány fokos láznál ébresztitek...

Hány fokos láznál ébresztitek fel a gyereket lázcsillapítás végett?

Figyelt kérdés
Kisfiam egész du nyűgös volt, lefekvés előtt fázott, megmértem a lázát, de nem volt neki(36,9 hónaljban). Hamar elaludt nemrég mértem neki 38,3. Meddig várjak, hány foktól adjak neki lázcsillapítót? Nappal 38,5 fölött szoktam csillapítani, de félek, hogy nagyon felszökik neki és nem veszem észre.
2017. máj. 30. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nappal is csak 39 fölött adok, éjszaka is.

Nem veszed észre-akkor mérd meg neki óránként.

2017. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40 fok felett.
2017. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39 utan adok.
2017. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Mert egy pár hetes csecsemő teljesen más, mint az ovis korú gyerek.


Ha már egy év feletti, akkor 40-ig várnék, amúgy a folyadékbevitelre figyelnék nagyon, nehogy kiszáradjon.

2017. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nyugodtan alszik, nem ébresztem. amikor már nyugtalan, az 39,5-40 körül szokott lenni, akkor kap gyógyszert.
2017. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!