Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Segítség herpesz, mit tegyek?

Segítség herpesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel herpesz jött ki a számon.tegnap még nem éreztem hogy ki fog jönni.a baj az hogy van egy 2 hetes kisbabám akit puszilgattam tegnap és nagyon félek hogy elkapja vagy valami nagyobb baja lesz miattam :( teljesen kétségbe vagyok esve!valaki járt már hasonlóan?borzasztóideges vagyok!
2017. júl. 30. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tegnap nem volt semmi jele, akkor nem volt mit elkapjon.

De most nagyon vigyazz, ha 6 het elott elkapjak halalos lehet nekik, sajnos nem ritkan fordul elo ( gyerekapolo vagyok )

VISZONT ha mar volt eletedben herpeszed,akkor terhessegben megkapta az ellenanyagot ami kb 6 honapig megvedi! Ha szoptatsz az meg pluszban segit.


Javaslom a herpesz tapaszt, mert akkor nem nyulsz oda veletlen sem.

Allando kezmosas, kezfertotlenites!

2017. júl. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.mindig herpeszes voltam sajnos,terhesség alatt is elöjött párszor.igen nagyon vigyázok mióta reggel észrevettem.de nagyon félek hogy elkapta tölem :(
2017. júl. 30. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mar voltal, akkor van ellenanyaga, igyis elkaphatja, de kicsi az eselye. De ne aggodj, mert tegnap meg nem volt ott akkor nem kaphatta el. Akkor fertoz mikor a holyagok jonnek, es a bennuk levo folyadek fertoz.
2017. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Egyébként én is ettől féltem a legeslegjobban, amikor újszülött volt a babám, mert tudom hogy ez a legdurvább, és borzasztó dolgokat okozhat. Na, erre nekem is kijött szülés másnapján, szerencsére az orromban belül, de azért ideges voltam rendesen… Azt megnyugtatott, hogy már voltam tehát ő már rendelkezik ellenanyagal. Ez nyugtasson teged is!
2017. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!mostmár kicsit nyugodtabb vagyok.remélem nem lesz semmi baj
2017. júl. 30. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon herpeszes vagyok, szülés után is kijött. Nekem ami nagyon bevált az a köldökcsonkra használt alkohol. Naponta többször is használtam és kb 3 nap alatt elmúlt. Nem is hólyagosodott fel.
2017. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.énis azt kenegetem rá.szerintem holnpra eltünik..csak egészen pici ami kijött..nemis ég,nemis viszket semmi...csak annyi hogy ott van
2017. júl. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!