Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Többgyermekes anyukák! Nálatok...

Többgyermekes anyukák! Nálatok is mindent elkap a kicsi a nagyobbaktól?

Figyelt kérdés

22 hónApos kisfiam az utóbbi hónapokban sok.bacit,virust össze szedett. Most is.

A tesoja közepsős ovis.

Ő szerencsére nem beteges mint az előző években.kisebb orrfolyasai vannak.csak. na de a kicsi holyagos torokgyulladasba van már másodjára. Előtte bacis hasmenés. Szóval eléggé aggódom.és itthon van velem tehát nem.jár.bölcsibe.

Annyira kiborit ez az.egész már. Valami gond.lehet?

Drnő szerint teljesen.normális. hát nem tudom. Kinek mi a normális.


2017. nov. 24. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is pont ezt a kérdést akartam kiírni. Csak nálunk anyukámtól kap el mindent a kicsink. Tanár, iskolában dolgozik.

Fogalmam sincs mit lehetne tenni, de tényleg. Orrfolyás, hasmenés, influenza hányás.

Aztán ráadásul le is tagadja, hogy nincs semmi baja. Meg összeesik majdnem a láztól, de neki nincs semmi baja. Hullabetegen is bejár.

Velem is ez volt, gimis voltam mikor elkezdett suliban dolgozni. Folyamatosan beteg voltam, majdnem évet ismételtem. De ment, hogy csak szimulálok, NEM ÖLTÖZÖK fel. Hányással is behajtott.


Nem tudom ilyen pici babáknak mit lehetne adni. Magamnak a Béres csepp bevált, plusz c bitamin és zink.

Bár minden ilyen hatástalan, tényleg az összes pénzemet ezekre költöttem, ha hazahozza a vírust. Sőt a lappangási időszakban észre sem veszed.

Rengeteg szellőztetés, kézmosás. WC, kilincsek fertőtlenítése. Bár ez sem 100 %.

Az a baj, hogy sok beteg szülő behordja hullabetegen is a gyerekét, mint engem anno. Ott meg összefertőznek mindenkit, a tanároktól kezdve, majd azok a családtagokat. Ha pár napot engedélyeznének a betegeknek, nem fertőznék le az óvodát, iskolát. Sok az olyan gyerekorvos is, aki szintén beküldi a félig beteg gyereket.

Pár év és hozzászokik az immunrendszeretek! Tudom milyenrossz....

2017. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs gond, ez normális, meg kell erősödnie az immunrendszerének. Tudom hogy ez nem vigasztaló, de ez az igazság. Még 1-2 év és nem lesz ennyire beteges.
2017. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3.5 éves a nagylány, 14 hónapos a kicsi...a nagy 2 éves koráig soha nem volt még náthás se.....a kicski 3 hónaposan először, és azóta is havonta egy hetet beteg...elkapja az ovis nagytesótól. Pedig szoptattam őt is, na hát e szempontbol pont mindegy volt...minden betegséget osszeszed
2017. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mikor a legnagyobb volt ovis, a két kisebb folyton beteg volt. Érdekes módon a nagy nem volt beteg, csak tüsszentett kettőt, a pici meg egy év alatt 4-5-ször kapott hörghurutot. Aztán egyre jobb lett.
2017. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, ez teljesen normális és ezzel alakul ki az immunrendszer, ez egyáltalán nem rossz dolog.
2017. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk nem jellemzo. 2,5 eves a kicsi, 7,5 a nagy. Kb ketszer kapott el a nagytol jo kis kohogeses virust, azon kivul csak nathas volt parszor. A nagy sem beteges halistennek, 5. eve jar kozossegbe es eddig evente ha 2-3 napot hianyzott kisebb torkos virusok miatt illetve egy kotohartyagyulladas miatt. Akkor feltem, hogy atadja az akkor par honapos kicsinek, de halistennek meguszta a picur.
2017. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!