Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kinek mi vált be amikor a...

Kinek mi vált be amikor a kicsi náthás volt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hetes és sajnos náthás lett. Van egy 4 éves nagytesó aki kb 2 hetente beteg. A picinek be van dugulva az orra. Minden evés előtt tisztitom az orrát, m nem tud szopizni. Használok orrsprayt, de már véres a váladék. Tudom, h a nyálkahártya nekik még nagyon gyenge. Tanácstalan vagyok. Mi vált be nektek? A pici szenved tőle én meg 1-2 óra alvással már csak szédelgek.
2017. nov. 26. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orrszívózás. Milyen orrspray-t használsz egy ekkora babánál?
2017. nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Qiuxx baby a neve. Azt irja h születéstől kezdve lehet használni. Nem minden egyes alkalommal használom, de nem jön ki néha csak ha kicsit cseppentek neki. Az anyatej beválik? Ma már mintha egy kicsit enyhülne. Tegnap egész nap kézben volt és sokat sírt
2017. nov. 26. 09:19
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Már nem azért, de ekkora gyereket bizony egy apró náthával is illik orvoshoz vinni, nem netes tanácsok alapján kúrálni.
2017. nov. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen picit orvosnak látnia kellett volna.


Szerintem az orrspray helyett jobb az anyatej, de inkább hívd fel az orvost vagy a vedonot ha eddig nem tetted. Jobbulást mindkét gyerkocnek

2017. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Én a nagyot egy ideig nem vinném oviba.
2017. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Én sem vinném..
2017. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dokihoz elvinni!tényleg nagyon pici,valószínű ezt az orrsprayt nem bírja azért vérzik neki(szerintem).
2017. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam, h nem viszem orvoshoz,de sürgősségire nem akartam a hétvégén rohanni. Pénteken kezdődött neki. Ezen kívül nincs láza, nem köhög. Holnap reggel hívom az orvost... A nagyot nem tudom itthon fogni, m iskolába jár(Anglia)...
2017. nov. 26. 10:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont 3 hetesen volt nathas a kislanyom, ugyanennyire. Nalunk az orrspray-tol es szivastol 3 nap alatt elmult, orvosunk is ennyot javasolt, hogy orrszivas es so. (Sterimar baby)
2017. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Én elvinném orvoshoz mert ha nincs megfelelően kezelve súlyosabb is lehet és nem beszélve a szövődményekről.
2017. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!