Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Minden bölcsis ilyen sokat beteg?

Minden bölcsis ilyen sokat beteg?

Figyelt kérdés
Folyik az orra kicsit es kohog néha, de mehet kozossegbe. Ezt kb egy hónapja hullámokban csinalja. Mar azt hiszem meggyogyult, erre megint kohog. Antibiotikumot nem kap(sose kapott eddig). Nincs laz.
2017. nov. 27. 22:37
 1/6 AtyeszLL ***** válasza:
Mintha az én gyerekemről írtad volna.
2017. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még oviban is ez megy a kisebbek között...
2017. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg??? Sajnos nem en hozom haza, így nincs lehetőség megkerdezni a többi anyukat. Köszönöm!! Kicsit megnyugodtam
2017. nov. 28. 06:45
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem tartod otthon és nem kúrálod ki, akkor nem is fog meggyógyulni, legfeljebb ráfertőződik és kórház lesz a vége. Még most jön az influenza járvány.
2017. nov. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szeptemberben kezdte a bölcsit a lányom, 1-2 hétig valahogy kitartott, onnantól kezdve folyamatosan taknyos és vagy köhög. Ez tartott kb november elejéig. Azóta egész jól van, bár, most megint kezd gyanús lenni, lehet megint taknyos lesz. C és D vitamint adok neki, ha nem felejtem el, valamint nemsokára kezdjük a BronhoVaxom harmadik adagját.
2017. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajjaj,ha még "csak" ennyi lenne...

Nálunk folyamatosan beteg a gyerek sajnos.Decemberben 6 napot volt oviban.Bölcsiben ( csanába járt) ugyanez volt, viszont ott ha köhögött vagy átlátszón, de folyt az orra másnap nem vihettük már.Ennek eredményeképp először apukát,majd engem is elküldtek.Próbáltunk szabikat kivenni csak,de sehol sem szeretik,hogy bocs, holnapra meg utána írjunk már szabit.Elfogyott a szabi-táppénz. Nagyszülők nincsenek közel. Sajnos azóta csak nekem van 6 órás állásom a férjem meg csak alkalmira van bejelentve,de így cserébe ha beteg a gyerek könnyebb megoldani.

Lehetetlenség megoldani másképpen,egyszerűen nyáron is max 3 hetet bírt betegség nélkül.Ez is egyetlen egyszer volt mióta közösségbe jár.

Mindent kipróbáltunk,ami vény nélkül kapható a Béres csepp+C vitamin-tól a Foreveres vitaminok át a csodalekvárig,a hidegpárásítástól a költözésig de semmi és semmi... Vényköteles immunerősítőt még nem írnak fel.Most is beteg,január közepéig biztosan nem megy közösségbe,hátha erősödne valamit.

2017. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!