Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tegnap engedtek haza minket,...

Tegnap engedtek haza minket, most vagyunk 5 naposak. Most először látok a pelusba sárga kakit. De úgy olvasgatom, hogy ez normális. Viszont most egy kis foltba van egy kicsi vérfolt. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A nunija picit pirosabb volt éjszaka óta. Nem tudom hogy köze van e hozzá. Viszont a mellbimbóm sajnos kirepedt,esetleg ettől lehet? Ilyet is olvastam. A doki pont most ment el pelenkázás előtt, a védőnő majd csak 1-kor jön. Addig viszont esetleg valaki járt már így?
2017. dec. 5. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy inkább ez volt:

[link]


Itt a "Piros folt van a pelenkájában! Véreset pisilt?" rész.

2017. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen amint elottem irtak lehetseges. A kakija menyire volt kemeny? Mert lehet hogy picit kirepedt a popsija kakilás kozbe. Ha nem akkor nem tudom. Egyébként a nunija pirosodásának szerintem nincs köze ehhez az sztem valami kis gomba vagy kicsipte a pisi. Erre azt ajánlom kenegesd estébként krémmel. Konkrét márkát nem tudok mondani mindenkinek mas valik be de szerintem azert kerdezz meg egy orvost is :)
2018. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!