Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 éves többedik gyermeked...

2 éves többedik gyermeked milyen sűrűn beteg?

Figyelt kérdés

Hány tesója van?

Ovis vagy már iskolás?

2 évesed otthon van vagy bölcsis?


2018. jan. 16. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:

itthon van, van egy ovis nővére, és gyakorlatilag állandóan taknyos...ezt kíséri néha láz, hörghurut, mikor mi.....

1,5 még csak amúgy (anyatejes volt, most bérest és cebiont adok neki de nem nagyon számít szerintem egyik sem..)

2018. jan. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ugyanez a helyzet nálunk is.

Alig van egy két hét szünet mikor nem náthás vagy nincs virusos torokgyulladasa.

Ő most szokott le az anyatekrol. Kap vitaminokat meg most.brocho waxomot.de nem sokat használ egyik.sem.

2018. jan. 16. 11:35
 3/10 anonim ***** válasza:
hát majd megerősödik legalább az ovi könnyebb lesz....a nagytesó szeptemberbe kezdte az ovit. 3 éves koráig szinte nem volt beteg. szeptembertől december közepéig meg nagyjából 20 napot töltött az oviba, mert ahogy hétfőn bementünk, délután már telefonáltak hogy mehetek érte mert hányt/hisztis/lázas/taknyos stb. nála ez még elment hisz itthon vagyok a kistesóval, de a kistesóval majd szeretném ha nem így lenne, mikor már dolgozni kell, szóval inkább essen most át azon, amin muszáj
2018. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2 éves, még nem bölcsis. Egy középsős nővére van. Tavaly amikor a nagyobb kezdte az ovit gyakorlatilag amikor a nagyobb taknyolt akkor a kicsi is, a nagyobb sem vokt beteges 3 éves koráig. Szóval tavaly állandóan beteg volt a nagyobb és vele együtt a kicsi is. Pedig mindkettő anyatejes volt, a kicsi pedig még bőven szopcsizott akkor még és mégis.

Most középsőben már sokkal jobb a helyzet a nagyobban és így a kicsivel is pedig nem tömöm őket több vitaminnal mint tavaly.

Kíváncsi leszek a bölcsire majd.

Egyébként C vitamint D vitamint, Béres cseppet kapnak, meg gyümölcsök persze.

2018. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor 2 eves volt a kisfiam akkor volt a novere elso osztalyos. Igazabol talan egyszer volt taknyos, semmi mas. A novere se beteges halistennek. (Anyatejes volt mindketto,sokaig szopiztak, de velemenyem szerint ez nem feltetlenul befolyasolja ki mennyire beteges tipus. En csak 4 honapos koromig kaptam anyatejet megsem voltam soha beteges.) Szerintem ez genetika is valamennyire.

Most 3 es 8 evesek es sikerult karacsonykor egy jo kis influenzat osszeszedni nekik es nekem is. Az elso eset hogy igazan betegek voltak es raadasul egyszerre.

2018. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
A két év alatt kétszer volt hörghurutja. Néha folyik az orra, de ennyi. Még lázas sem volt szerencsére. Nincs testvére és még itthon vagyok vele 2 hónapot.
2018. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem beteges 😊,de akkor ez a kérdés nem rátok vonatkozik. Ugyanis van jelentősége a kerdesemnek mégpedig az h a kicsire mennyire gyakori h haza viszi a bacit e vagy sem.
2018. jan. 16. 19:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Baj, hogy nem beteges a gyerekem?! Szól a lepontozónak! A gyerekednek nem kívánok rosszat, de te szedjél jó sok gyógyszert! 😡
2018. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat ezerszer kérdező! Azt hittem megint valami vadbarom szórakozik a lepontozással!
2018. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Senki nem kíván rosszat nektek!

Ne viccelj😊 baj lenne a világgal ha egy kisgyereknek.rosszat kívánna bárki is.

2018. jan. 17. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!