9 honapos baba lazas?

Figyelt kérdés
Estere most belazasodott a 9 honapos lanyom. Megfurdettem, kicsit lejjebb ment a laz. Vacsi nelkul elaludt. Itatni keltsem fel a kiszáradás miatt, vagy hadjam aludni?Melyikkel teszek jot?Nurofen babyt sem tudtam neki adni mert elaludt.
2018. jan. 26. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Mindenkép adj be neki nurofent. És keltsd fel itatni. Inkább keltsd fel minthogy majd magátol kell fel a láztól :)
2018. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Ahogy az első mondja, a lázgörcs nem túl szép dolog. Jobbulást a picinek!
2018. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Előző miért beszélsz össze-vissza idiótaságokat?

Nézz már utána mi az a lázgörcs… Semmi köze nincs ahhoz , hogy hány fokos a láz , aki lázgörcsre hajlamos az 37,1 nél is begörcsöl.


Kérdező, diplomás ápolóként írom, nem, nem kell felkelteni hidd el ha zavarja láz akkor fel fog kelni.

2018. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent itt a láz?

Jókedvű amúgy? Mert ha igen akkor ne adj neki semmit. Engedd hogy dolgozzon a szervezete.

2018. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
38,2.Nem jókedvű egyáltalán. Felkelt, megkapta a nurofent. Kicsit evett is tapszert, most probaljuk altatni, de nem nagxin akar. Maskor mar 7korul alszik.
2018. jan. 26. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
3 gyerkőcöm van, sosem keltem őket làz miatt. Napközben 38,5 fölött csillapìtok csak, èjszakàra mindig adok nekik gyògyszert, hogy tudjanak pihenni rendesen. Szerencsère a kèt nagyobb amùgy is "jò" beteg, kialudjàk a betegsèget, a pici szintèn 9 hòs, mèg nem volt làzas. Kopp-Koop.
2018. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!