Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2,5 éves lányomnak középfülgyu...

Tündi0212 kérdése:

2,5 éves lányomnak középfülgyulladása van antibiotikum nélkül gyulladáscsökentővel helyre jön?

Figyelt kérdés
Tegnap este fájt neki nem sokáig ma voltunk orvosnál aki azt mondta hogy enyhe középfülgyulladása van de már fel akarta szúrni nem engedtem így holnap vissza megyünk a másik orvoshoz! Semmit nem îrt! Szîvom az orrát nasivin orrsprayt használunk nincs láza és nem egésznap fáj neki ! Háziorvos írt neki cataflam cseppet hogy ezt használjuk és melegitsem a fülét! Ezt csinálom is. Fájdalomcsillapítót nem kap mert nem fájlalja csak este fájt neki. Kérdésem az hogyha holnap a másik orvoshoz sem ír antibiotikumot akkor ha szîvom az orrát stb..... És szedi a cataflamot akkor meggyógyulhat szúrás nélkül? Tudom nem orvos itt senki tapasztalatokra vagyok kíváncsi! 2 hete 5 évesünk is így volt Ö is ugyan ezt kapta és antibiotikumot ő halistennek helyre jött!
2018. febr. 15. 13:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekünk szükséges az antibiotikum, mellé cataflam csepp, nasivin és orrszívás. Antibiotikum nélkül nem javult.
2018. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha kapott cataflamot persze h nem fáj neki, mert az nagyon erős fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő. Szúrni manapság már nem szokás, kivéve ha hónapokig elhúzódó fülgyulladásról van szó, ami nem gyógyul, de az elején biztos h nem. Antibiotikummal kell kezelni általában.
2018. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!