Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Flamborin csepp antibiotikumma...

Tündi0212 kérdése:

Flamborin csepp antibiotikummal együtt adható és más lázcsillapítóval?

Figyelt kérdés
2,5 éves kislányom beteg lázas és kapott antibiotikumot együtt be lehet adni lázcsillapitóval? Flamborin cseppet milyen lázcsillapítóval lehet algoflexel váltva hány óránként lehet alkalmazni? Mármint hogy ilyenkor pl ha a flamborin nem viszi le a lázát
2018. febr. 19. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Minden hatóanyagnál 2 ora múlva adhato masik fajta. A flamborin nagyon erős lázcsillapíto. Ha az nem viszi le én hűtőfürdőztetném. Nurofen , panadol kombó jobb lenne.
2018. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha ne adj isten nem vinné le akkor 2 óra múlva adható neki algoflex? Annyi lenne még a kérdésem hogy cataflamot is szedni kellene még neki mivel volt egy középfülgyulladása azt tudom hogy cataflamot algoflexel nem lehet de antibiotikummal és flamborinnal együtt be adhatom??
2018. febr. 19. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nurofennel,panadollal felvàltva.Nekem 8éves a lànyom és nagyon makacs làza volt múlthéten.Semmi nem akarta levinni aztàn az orvos írt flamborin cseppet és az nagyon jól levitte neki.A cataflam is erős gyógyszer az úgy tudom làzcsillapító is.Ha azt beadod akkor az le kell hogy vigye a làzàt is.
2018. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azonos hatóanyagú esetén 6, különböző esetén 4 óra kell hogy elteljen. A Flamborin bitang erős, le kell hogy vigye valamennyire, egy fok is elég nem kell hogy láztalan legyen. Ha mégse akkor gyengéd hűtőfürdő.


Most negyedik napja lázas a 3,5 évesem (39-40 fok), Nurofennel felváltva kapja a Flamborint. Amtibiotikum nem zavar be az mehet mellette.

2018. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A cataflamnak is csökkentenie kellene a lázát, az is gyulladáscsökkentő, fájdalom-és lázcsillapító. Azzal egyszerre én nem adnék semmit. Ha muszáj, 3 óta múlva adnék mást (inkább a Flamborint, mint az Algoflexet).
2018. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!