Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2,5 éves kislányom 4. Napja...

Tündi0212 kérdése:

2,5 éves kislányom 4. Napja lázas és hőemelkedése van meddig normális?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk orvosnál aki irt fel neki cecroletta antibiotikumot és tegnap már megkapta este meddig normális hogy lázas és hőemelkedése van így hogy antibiotikumot szed?
2018. febr. 20. 08:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És ha infulenza erre nem hat az antibiotikum akkor meddig fog tartani ez a hőemelkedés? Hány napig normális?? Nappal kap még cataflamot ! De ha kimegy a hatás akkor hőemelkedése van! Nem magamtól adom neki a cataflamot mielőtt lé hurrognak
2018. febr. 20. 19:33
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lehet ilyeneket adni egy ekkora gyereknek én ezt nem tudom megérteni. Lázra Panadolt adnék neki, a legbarátságosabb lázcsillapító. A cataflammal komoly fájdalmakat is át lehet vészelni, ha nem szokik hozzá a szervezet. Egyébként pedig amit már írtam, méz, tea, grapefruit, izzadás. Az antibiotikumot most már be kellene szednie, hiszen nem szabad a kúrát abbahagyni, mert az csak felerősíti a baktériumokat, de az influenzára nem hat. Nézd, mi is elkaptuk most az influenzát, Nagymamám 25 éve nem volt beteg, most 2(!) hétig volt hőemelkedése (1 hétig komoly láz, 1 hétig hőemelkedés), anyukámnak 1 hétig és a fiamnak is 1 hétig az egekben volt a hője. Az enyém is felszaladt 39 fokra. Az influenza ilyen és ez most elég erős, nem véletlenül van mindenhol látogatási tilalom és a többi. Szedje be az antibiotikumot most már, de legközelebb inkább gondoljátok ezt jobban végig és ne tömd cataflammal, főleg ne, ha a lázra adod neki, hiszen komoly fájdalomcsillapító..
2018. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
akkor ez még eltart pár napig !
2018. febr. 20. 21:17
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
De amellett, hogy hőemelkedése van hogy érzi magát? Fekszik mint egy darab fa, vagy azért elvan? Mert nagyon nem mindegy. Cataflamot egyébként én felnőttként se veszek be soha. Gyerekeknek Nurofent, Panadolt és társaikat szoktak adni, de nem hőemelkedésre, hanem lázra és/vagy fájdalomra. Szerintem olvass egy kis Novák Hunort, mert rádfér, meg egy hozzáértőbb gyerekorvos is.
2018. febr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!