Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Pénteken utaznék Angliába,sajnos időközben a kislányom bárányhimlős lett.Vasárnap jött ki rajta.

Nagyon jól viselte szerencsére eddig,a nagymama azt mondta bevállalja őt/őket de mégis egyszerüen nem tudom mit tegyek.

Nem merem igy itt hagyni.Szerintem végig azon rágodnék hogy nehogy legyen vele valami.

Mellette rossz érzés az is hogy egy éve készülök erre a barátaimmal.

A jegyet átrakatni sajnos nem tudom mert többe kerülne mint az oda-vissza utam.


2018. márc. 8. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván nem utaznék. Anglia megvár.
2018. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Menj a kislány nem gyógyul meg hamarabb attól hogy itt maradsz. Ha szereti a nagyit és egyébként jól kijönnek akkor menj.
2018. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan itthon maradnék, ha gyereket vállalok már ő az első. Ismerős kisfiú bárányhimlő szövődménye miatt került kórházba, lehet emiatt is gondolom ezt, de beteg gyereket nem hagynék úgy másra hogy nem tudok rögtön rohanni ha baj van.
2018. márc. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idos?
2018. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

7 éves

De nem megyek igaza van az első válaszolónak Anglia meg vár :)

Igazábol csak a jegy árát sajnálom :(

2018. márc. 8. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

En mennek.7 eves,nem 2-3.

Ha idaig nem volt semmi kulonosebb tunete akkor mar nem is lesz.

Hany napra mennel?

Nalam a 4 eves hozta haza,2 eves volt a kisteso.mindketto 1 het alatt tulvolt rajta.

Egyaltalan nem volt veszes.lehet en ezert allok hozza ilyen "lazan"

2018. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4 napra mennék.

De tudom hogy aggódnék végig.

2018. márc. 8. 19:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!