Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mitol lehetnek borbeverzesek...

Mitol lehetnek borbeverzesek a kislanyomon?

Figyelt kérdés

16 honapos kislanyomon pontszeru nagyon apro borbeverzesek vannak... mar voltunk vervetelen az orvos azt mondta minden rendben van a trombocitait is megnezte es semmi.. aztmondta lehet az eroltetestol van mert nathas es szivatom az orrat de ma es tegnap mar nem szivattam megis ... kijonnek masnapra elhalvanyulnak es eltunnek... tegnap nemjott egyse ma megint jott ki.

Nagyon keves es nagyon apro de borbeverzes...

mitol lehet ez? Volt mar valakinek hasonlo?

Meg a vervetelrol annyit hogy az orvos mondta egykus gyulladas van biztos a torkatol mert az kicsit piros de nemkell ra semmi gyogyszer... multhet penteken vettek tole vert ezek a pottyok multhet csutortokon kezdodtek..

Szerintetek?

Ha valakinek volt hasonlo akkor mitol???

Nagyon felek mar..



#Borbeverzes
2018. máj. 11. 16:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nemtudom megnyitni a képet. Vidd el allergiavizsgálatra!
2018. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
De oda csak haziorvos kuldhet nem? Mert elobb elvittem borgyogyaszatra majdnem hazakuldtek mert h nincs beutalonk.. megnezte azert es aztmondta Hogy ez semmi.. de magatol jonnek ki? Aztmondta szaraz a bore lehet attol... en nem ertem mar komolyan
2018. máj. 24. 14:23
 23/24 anonim ***** válasza:
Magán allergologushoz mentünk. Nem kellett hozza beutalo. 15000Ft bol megvolt a vervizsgalat. Vidd el maszekba.
2018. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Tudom, hogy régi bejegyzés de hátha még jön válasz rá! Sikerült kideriteni hogy mi okozta? Mi is pont ezekkel a tünetekkel küzdünk!!
febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!