Igaza van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A kisfiam nem kap levegőt az orrán, annyira taknyos.

2 èves múlt. Az apja szerint ne adjunk neki orrsprayt, mert azzal mérgezzük, kàros, függő lesz stb.


2018. szept. 17. 19:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem. Szerinte nem kap majd levegőt, és én, hogy segítsek rajta, mindig fújom majd neki.

Egyèbkènt azt mondta, teljesen lelkifurdalása van, aludni sem tudott, mert eszébe jutott, hogy csecsemőkoràban milyen sokszor fújtunj neki, és hogy segített lefogni...

2018. szept. 18. 18:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Atya eg.! De szulokent ez a dolgunk. Es sokszor kellenek a "drasztikus" modszerek maskepp csak nagyobb bajt okozunk. En egyedul nevelem a kisfiam pici kora ota es igen surun kellet a porszivo orszivo es igen ellenkezett de muszaj volt erot vennem es egyedul a labam kozze kaptam es szivtam
2018. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Persze, és ezt tudja is.

Csak túlfèlti az orrcsepptől. :)

De ez legyen a legnagyobb baj.

2018. szept. 19. 14:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Ertem en hogy felti meg minden de egy orrcsepp egy kisgyereknek nem okoz fuggoseget! Vagy o talan ha ilyen helyzetben van akkor inkabb megfullad? Ezt nem kivanhatja a gyerekenek sem.. tudod a tul ovassal sokkal nagyobb bajt okoz! De te vagy az anyja a gyermeknek es ha ugy latod jonak igenis jogod van donteni,nehogy mar a nyul vigye a puskat :D
2018. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!