Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szomszédom aki rengeteg...

Szomszédom aki rengeteg macskája van, szeretnek a mi teraszunkon tanyázni és most bolhás lettem tőlük, viszont pici baba van nálunk, mit csináljak, volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 04:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Lehetek úgy tetves hogy a bokámon és lábszáramon vannak csípések, piros pöttyök amik gyakran viszketnek?
2018. nov. 8. 10:18
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

Volt, amikor három kutyánk is volt és bolhásak is voltak. Emberre nem volt hatása. Ágyi poloska viszont tud csípni.

Amúgy mintha lenne valami növény, amit a macskák nem szeretnek, nézz utána. Vagy vegyél kutyát, az lenne a legjobb. Ha mindig elzavarod a macskákat talán az is beválhat.

2018. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Szégyen nem szégyen. Sajnos nálunk is egyik évben bolha invázió volt. Mindenhol voltak de 90%-ban a padlószőnyegben. Mivel nyár volt így magasnyomású szőnyegtisztítóval kitakarítottuk és utána lefújtunk mindent Biokill-el, mindent kimostunk 90 fokon. A Biokill egyébként nagyon jó szerintem, színtelen szagtalan és nekünk tényleg használt.

Szerintem is kellene egy kutya hozzátok, az megoldás lenne.

2018. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
[link] Utánna olvastam, bolha is megcsíphetett, de lehet ágyi poloska is. Szerintem bolha mert estére éreztem meg a csípéseket és leginkább a bokámnál vannak. Kutyust most nem akarunk mert a baba mellett jelenleg nincs semmire időnk, így is kevés a nap 24órája és azért egy állattal foglalkozni kell még ha nem is sokat. Majd egy pár év múlva terveztük hogy veszünk.
2018. nov. 8. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!