Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van aki calcimuscot ad a...

Van aki calcimuscot ad a babájának náthára, köhögésre?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, sőt allergiára sem érsemmit pár éve megdőlt az elmélet.
2018. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lehet megdőlt,de én a nagyobbik gyereknek adtam mikor náthás volt baba korában és hamarabb kitisztult az orra.

Most a hat hónapos babám három hete náthás. És nem használ semmi. Sinupret,c vitamin,orrspray

2018. nov. 20. 20:30
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Enélkül is pont ugyan akkor tisztult volna ki.
2018. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Inkább csak artasz vele mert a felesleges kalcium ( ugye tudod hogy sima kalciumtol varod a csidat?) megerolteti a veset..

Kohogesre landzsas utifu, c vitamin

2018. nov. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat hónapos korban még nem lehet lándzsás útifű szirupot adni. Három hete beteg már.
2018. nov. 20. 21:42
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
A gyerekorvos mit mond? Ha így elhúzódik szoktak váladékot meg torok kaparékot tenyészteni nálunk. Mondjuk egyszer sem volt semmi szerencsére csak elhúzódott. A calcimusk sajnos felesleges valóban, nem fogja megoldani a gondot.
2018. nov. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Ja, nalunk ha 1 hét után nem hatott a Sinupret, a doki Ambroxol szirupot írt elő helyette de egyeztess vele erről.
2018. nov. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

De az adagolását orvostól kell megkérdezni.

Laikusként én is azt láttam, hogy a calcimusk segített feloldani amit kellett. Most újjabban minden megfázásnál allergiagyógyszert írnak. Szerintem ez sem kevésbé megterhelő a veséknek, a rengeteg mellékhatásról nem is beszélve. Ja, és semmit nem ér.

2018. nov. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az orvos szerint normális ha így elhúzódik. Köptetőként a Sinupretet mondta,orrszívás,orrspray.
2018. nov. 21. 09:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Fenisztil cseppet javasolt a doki.
2018. nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!