Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrszívásnál (porszívóssal)...

Orrszívásnál (porszívóssal) elvileg 10-10 másodpercig lehet szívni az orrváladékot de én van hogy (felváltva persze) 5-6 percig is szívom. Az sok? Ti meddig szoktátok kB?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 13:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Úristen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

"Úristen", tényleg! :)

Fül-orr-gégén vagy húszpercig szívták a gyerek orrát...

2018. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg jön belöle cucc!
2018. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Én is több percig szivom mert sűrű és nehezen jön ki én addig szivom amíg jön volt hogy 5 percig is szívtam és csak jött a sűrű cucc olyan is volt hogy nem jött de tele volt és feljebb àllitottam a porszívót és még egy csomó kijött nem szabad bent hagyni mert felülfertőződik naponta kb 10 szer csinálom meg neki van hogy többször is ha látom hogy nem kap levegőt és használom a tengervizes oldalt így is sűrú fehér mindig
2018. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!