Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrszivasnal kicsit vérzett...

Orrszivasnal kicsit vérzett az orra. Megijedtem. Normális ez?

Figyelt kérdés

3,5 éves fiamnak fulgyulladasa van. A drno mondta h reggel este szivjam az orrát. Tengervizes spray orrszivas majd nasivin. De alig jön valadek. Nincs bedugulva az orra sem. Észre vettem h kicsit vérzett az orra szivas közben. Persze rögtön abba hagytam. Nagyon megijedtem. A drno azt mondta semmit nem lát benne ami miatt vérezhetne seb vagy más.

Akkor mitől lehet?

Aggódom!


2016. dec. 1. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj. Valószínűleg csak elpattant egy kis èr az orrában. Ahogy jön, úgy megy.
2016. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik gyerekemnek érzékenyebb az orra a szívásra, neki van hogy vérzik picit (2 éves). A gyerekorvos javaslatára Rinopantenia krémmel kenem neki belülről a náthás időszakokban, ez sokat segít, erősíti a nyálkahártyáját. Pickt belenyomsz az orrába és kívülről eldörzsölöd. Én is orrvérzős voltam, nem kell parázni ennyitől.
2016. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajszaler megpattant, gondolj bele, neked is neha kicsit veres a zsebkendo ha erosebben orrot fujsz, nem ?
2016. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Rinopanteina
2016. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az orrszívástól van, hanem a sok orrcseppezéstől, de nem kell megijedni, hamar regenerálódik. Szívd továbbra is az orrát, és amíg fülgyulladása van fontos az orrcsepp h gyógyulni tudjon a füle.

Reventil orrcseppet is használj, az regenerálja az orrnyálkahártyát.

2016. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!