Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek a babàja sokat beteg...

Akinek a babàja sokat beteg pl vírus fertőzés és megkapta a 15 hónapos oltást lett valami baja szövödmenye? Sok rosszat olvastam róla.

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Betegen nem oltják be, amúgy igen, a 15 hós oltás után 1 héttel sok gyerek lázas lesz.
2018. dec. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem oltják be ha beteg de ő sokat beteg mindig elkap valami vírust most is nagyon nàthàs én olyanra gondoltam hogy mennyire sűrún fordul elő olyanoknàl súlyosabb szövődmény akinek sokszor beteg a gyereke az én kislányom 8 hónap alatt 8 szor volt beteg lázas mindig vírus fertőzés volt mert régebbi hozzàszolàsokból olvatam2012 és kommentek voltak , hogy nem tudott làbra àllni hetekig korhàz volt vagy leàlt az emésztése vagy olyant is olvastam akinek belehalt a szövődményekbe:( pont karácsonyra jár le az egy hét és elutazunk de ez legyen a legkevesebb inkább a szovodmenyektől félek mert alapból is sokat beteg és ez élő vírus gyengítette formàja amit kap rettegek tőle
2018. dec. 7. 11:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze a drnővel minden képp konzultàlni fogok erről vagy esetleg verkepet előtte nem lehet kérni?
2018. dec. 7. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiam is elég sűrűn volt beteg, mindig sikerul valamit összeszedni.

A 15 hós oltastol rettegtem a sok gyakoris válaszok elolvasása utan.

Nálunk az oltási utáni 9. napon hoemelkedese volt két napig, es az oltás napjától kb. 2-3 hétig ordítva ébredt, volt hogy 11-től hajnali 4ig ébren volt es csak sírt, hiába csináltunk bármit.

Nagyon kemény időszak volt. Remelem nálatok nem lesz hasonló.

2018. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jujj nálunk volt ilyen időszak a 3 hónapos oltàsnàl 3 hónapig csak 20 perceket aludt nem tudom hogy az oltàstol volt e de borzasztó volt teljesen kimerültek akkor szóval akkor számítani kell rá hogy valami lesz csak ne legyen súlyos szövődménye köszi a valaszt ha van még valakinek valamilyen tapasztalata légyszi és írjon nem csak a negatív tapasztalatokat vàrom érdekel ezzel kapcsolatban minden
2018. dec. 7. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha karácsonykor utazni akartok, akkor halasszátok az oltást az ünnepek utánra. Semmi baja nem lesz, ha 2-3 héttel később kapja meg. Egyébként ha gyengébb az immunrendszere, maximum nagyobb az esély hogy belázasodik, vagy kipöttyösödik. Ezután az oltás után azért lázasodnak be a gyerekek, mert nem elölt vírust tartalmaz, hanem gyengített vírusokat, így tud kellően hatékony immunválaszt kiváltani. A nagyobbik lányomnál kb 2 napos láz volt az oltást követő 7-8. napon, és kb 1,5-2 hónapig nyűgösebb volt, nehezebben és kevesebbet aludt, utána visszaállt minden a normál kerékvágásba. A kisebbiknek hőemelkedése volt fél napig és annyi.
2018. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!