Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Köptetőn kívűl mivel segíthete...

Köptetőn kívűl mivel segíthetek, hogy jobb legyen neki, legalább aludni tudjon?

Figyelt kérdés

A 2 évesem tegnap óta hurutosan köhög, hőemelkedése van (37.6), valószínűleg hörghurut.

Hedelixet adok neki. A köhögés miatt folyton felriad, és jó félórán át nagyon sírt éjjel, meg most délután is.

Orvos ilyenkor nincs, az ügyeletet kihívni nem tudom, mennyire értékelnék, mivel láza nincs. De félek, hogy 4 napig semmi nem lesz elérhető, és nem fog-e rosszabbodni :/



2018. dec. 22. 17:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nemrég dobtam ki a Berodualt, mert lejárt. Ha jól tudom, az is receptes.

Sóoldatot szerettem volna venni, az itt nem volt, Salvus vizet javasoltak helyette, most az van itthon, amit a készülékbe tudok önteni.

Teát adok neki, abba c-vitamin port.

Gyümölcsöt nem nagyon eszik (mármint alma, banán, amit igen, mást sajnos nem hajlandó), de legalább a narancs levét azt megissza.


Köszönöm mindenkinek, aki írt!

2018. dec. 22. 21:13
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
En ejjelre landzsas utifuvet adok, luuf balzsammal, parasitoval, orrspray. Nagyon bevallt ez a kombináció.
2018. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!