Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kruppos gyerek mehet oviba/böl...

Kruppos gyerek mehet oviba/bölcsibe?

Figyelt kérdés
Se láz, se orrfolyás, se köhögés.Jó kedvű."Csak" a délutáni alvásból felébredve fulladt be egy kicsit, de a hideglevegő rögtön segített.A neten nem találok erre semmilyen instrukciót.Bölcsibe szokunk be éppen, nem tudom mit csináljak vigyem vagy ne...

2019. febr. 17. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd fwl a gyerekorvost reggel, utana ha engedi menjetek
2019. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A krupp általában az első nagy roham után napról napra javul, általában 3-4 nap alatt rendbejönnek a gyerekek, persze eltérések lehetnek. Mivel ezt egy vírusfertőzés váltja ki + a gyakori hideglevegő, szellőztetés miatt könnyen rászedhet egy felsőlégúti megbetegedést is.
2019. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vinném, de legalább gyerekorvossal megbeszéném. Az a baj, ha ma volt, holnap rászed még egy kis betegséget, sokkal rosszabbul jöhet ki belőle.
2019. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Azt ugye vágod, hogy ilyenkor befullad és vannak olyan esetek, amikor nem kicsit és ilyenkor hiába a hideg levegő?
2019. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm!Nem vittem bölcsibe,délután rendel a gyerekorvos oda fogunk menni.Ma edsig nem volt gond,kicsit köhögött de nem mertem kockáztatni.


Utolsó:Igen vágom hogy befulladhat annyira, van kúpunk rá, amit akár oda is adhattam volna a gondozónak.És azt vágod hogy főleg alváskor jön elő a roham...olvass utána és utána okoskodj...bunkókám.

2019. febr. 18. 14:47
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem, nem adhattad volna oda.. biztos lehetsz benne, hogy semmiféle kúpot nem fognak neked a popójába dugdosni, hűtőben tárolni szükség esetére. Normálisan válaszoltam, de a kommented azért bicskanyitogató.. ha kruppos akkor nem viszed bölcsibe, az oviban pl asztmásnak csak akkor fújnak be, ha szakorvos ad róla szakvéleményt, hogy mi a betegsége és mennyit miből mikor kell fújni. Errôl ennyit. Lehet, hogy az utolsó stílusa nem volt megfelelő, de a tiéd sem!!
2019. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A normális valaszokat megköszöntem, az a válaszoló aki olyan stílusban írt, csak azt kapta vissza.Nem értem te miért vetted magadra, de te tudod.Egyébként voltunk dokinál szerdán mehet bölcsibe, nem kapott semmilyen gyógyszert.
2019. febr. 18. 21:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként meg teljesen normálisan tettem fel a kérdésemet, normális válaszokat vártam rá.Azt meg remélem ismered, hogy amilyen az adjon Isten olyan a fogadj Isten...
2019. febr. 18. 21:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy de kúpoznak a bölcsibe, mert külön kiemelték, ha valamelyik gyerek belázasodik kúpba azonnal beadnak neki lázcsillapítót.Valószínű ez is intézményenként eltér.
2019. febr. 18. 21:14
 10/10 anonim ***** válasza:
19%

Na kedves bunkókám, akkor elmesélem, hogy van az a roham amikor hiába a kúp. Nem kell utána olvasnom kedves van benne tapasztalatom bőven. Azt a minimum, hogy nem viszed bölcsibe. Ügyes voltál és hős szülő,hogy nem tetted.

Üdv:

A "bunkó", de legalább gondolkodó....

2019. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!